Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy 14 éves lány egy 17 éves pasival?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány,nagyon helyes meg minden,csak egy kicsit aggaszt hogy 14 éves. Egy kicsit nem tul fiatal hozzám? Szerintetek?
2012. szept. 7. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
De túl fiatal hozzád... Gondolom te nem csak a kezét szeretnéd fogni meg smárolni, ő meg ha normális lány akkor sokkal többet nem fog engedni :S
2012. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%

Egyaltalan nem fiatal hozzad!

Tudod a lanyok hamarabb ernek mint a fiuk:)

Nekem 13 eves koromban volt 17 eves baratom,es 9 honapig egyutt voltunk.

15/L

2012. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első : A lány nagyon helyes,mikor vele vagyok nem gondolok a szexre meg ilyenre,egyszerüen jól érzem magam vele ,még akkor is ha 1 orás a csend,ha megelégszek aval is ha nézem,csak aggaszt a kor külömbség
2012. szept. 7. 10:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem nagy a korkülönbség csak amiatt hangzik soknak,hogy még fiatalok vagytok.
2012. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor te valami különleges férfi egyed lehetsz ha nem gondolsz a szexre amikor egy számodra vonzó lánnyal vagy kettesben :P
2012. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet... minden haverom a korával egyenlö csajokkal jár,én meg nem vagyok nagy csajozos tipus,szégyelek a cicákkal beszélni,de ő nagyon helyes,nemlátszik rajta hogy csak 14 éves,és boldoggá tesz már akkor ha egymás szemébe nézünk,olyankor elfelejtem hogy ki vagyok és hol vagyok.
2012. szept. 7. 10:34
 7/15 A kérdező kommentje:
utolso,nem fizikus vonzodásom van iránta mint amikor meglátok egy jo csajt az uton,hanem belső vonzodás.
2012. szept. 7. 10:41
 8/15 anonim ***** válasza:
hát de akkor ez inkább baráti kapcsolat lenne... legalábbis én fizikai vonzalom nélkül nem tudok elképzelni egy kapcsolatot (mondjuk én már vén róka vagyok hozzátok képest L22)
2012. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dehogy érnek korábban,ez nagy hülyeség.

14-15 éves kislánynál szerintem max csókig kéne elmenni,nos nem hiszem,hogy te csak a kezét akarod fogni és puszilgatni.Ha meg nincs köztetek vonzódás akkor meg aztán tényleg felesleges kapcsolat lenne,inkább barátság.

2012. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerencse, hogy nem "fizikus" a vonzalom... Esetleg biológus???

Viccet félretéve: ha no szex, akkor no problem... Szexre még fiatal.

2012. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!