Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mi számít túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi számít túlzott kötödésnek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én velem most szakítottak mert megkérdeztem merre volt és kivel, és ritkán megkérdeztem hogy miről beszéltek.

Úgy tűnik ez már az. Én pedig még nem tudom, meg kell tanulnom. :)

20/F

2012. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez pedig nagyon nem az,az én párom is annyi idős mint te,ő is kérdez ilyet,mégsem dobom ki.
2012. szept. 9. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Túlzott kötődés?:D


Szerelemben olyan nincs, ha mindkét fél ugyanazt érzi, akkor igénylik egymás társaságát.

Nekem túlzott kötődésnek az számítana, ha a barátnőimmel való találkákra is velem akarna jönni. Örülnék, ha egyszer megtenné, de ha mindig ragaszkodna hozzá, akkor az nekem sok lenne. Pluszban hívogatna állandóan, amikor az eszébe jutsz, reggel, délben, este.


Összességében: túlzott kötődésnek az számít, amikor már kellemetlennek érzed a másik jelenlétét, és mégis ott van. Ez mindenkinél más és más.


24/N

2012. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!