Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleugorjak szerelem nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleugorjak szerelem nélkül egy kapcsolatba azt várva, hogy majd idővel jönnek az érzelmek? 21/L

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon megismertem egy srácot, tegnap találkoztunk. Nagyon helyes, nagyon kedves, normális gondolkodású, sok mindenben egyetértünk. Én is szimpatikus vagyok neki, szóval elkérte a számom és megbeszéltük, hogy fogunk még találkozni. Lehet, hogy hülye vagyok, de félek, hogy nem lesz szikra annak ellenére, hogy minden rendben van a sráccal. Én elég ritkán vagyok igazán szerelmes, és nem tudom mit tegyek, ha eleinte nem érzek semmit. Beleugorjak egy kapcsolatba vele érzelmek nélkül és várjam, hogy majd idővel beleszeretek?

Tudom, hogy még friss a dolog, de látom a srácon, hogy tetszem neki és előbb utóbb komolyabb dolgokkal is elő fog hozakodni.



2012. szept. 9. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy találkozás után még nem feltétlen kéne kapcsolaton gondolkodni. találkozgassatok... majd kiderül, lesz e valami. én mindenesetre szikra nélkül nem megyek bele kapcsolatba.
2012. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a férjemet, ültünk egymás mellett, mint két kuka. Aztán többször találkoztunk, beszélgettünk telefonon és személyesen, én akkor nem akartam komoly kapcsolatot, de csak meghódított, majd néhány hét múlva egymásba szerettünk. Idén lesz a 7. évfordulónk.:)
2012. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem egy próbát megér, de ha nem lesz előrehaladás az ügyben belátható időn belül (max. félév), akkor nem kell erőltetni. Mivel nem vagy egy 5 perc alatt beindulós fajta, ezért később még kialakulhat a dolog, de ha meg se próbálod, akkor meg még megbánod, hogy kihagytál egy ilyen alkalmat. Viszont ha könnyen ismerkedős vagy, és minden nap összeakadsz egy új pasival (ezt a netes társkeresés miatt szinte kizártnak tartom), akkor pattintsd le, és keress másikat.
2012. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én könnyen ismerkedek, sok pasinak tetszem, mert szép lány vagyok és értelmes. Csak nehezen szeretek bele valakibe. Sőt élőben még könnyebben is ismerkedek, mint társkeresőn. Ez véletlenül alakult így. De amúgy egy szórakozóhelyen sem jobb a társaság, mint a társkeresőn, ráadásul részegek... Szóval a mai internet orientált világban egyre több normális ember fordul meg társkereső oldalon.
2012. szept. 9. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem randizzatok, ismerkedjetek, és az érzelmek megjönnek, ha "alkalmas" rá a fiú. Amíg nem alakul ki, addig felesleges járnotok.
2012. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem ismered alaposan, addig maximum vonzódsz valakihez, de nem vagy szerelmes. Első randi után mégis mibe szeretnél bele? Maximum a külsejébe... de az meg édeskevés. :)

Ismerd meg alaposan, és ha beleszeretsz, akkor tényleg elmondhatod, hogy BELÉ vagy szerelmes, nem pedig abba, amit beleképzeltél!


(Mindig eszembe jut amúgy ilyenkor egy barátnőm, aki anno egy vakrandi után azt mondta, el nem tudja képzelni, hogy a srác megcsókolja... Ma már tizenéve házasok, gyerekkel. :) )

2012. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
Ha nincs szikra, akkor ebből nem lesz igazi kapcsolat. Én is rengeteget ismerkedtem társkeresőn, és volt pár eset, hogy csak azért találkozgattam pasikkal, hogy legyen valakim. Iszonyatos érzés úgy együtt lenni valakivel, hogy nincs lelki kötődés meg kémia. Plusz a másiknak se jó, mert megérzi, hogy csak kihasználod. Habár ha te abba a típusba tartozol,akinél lassan alakulnak ki az érzelmek, van esélyed egy boldog kapcsolatra. Viszont ha a hirtelen lángra lobbanós típus vagy, azonnal keresgélj tovább!
2013. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!