Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem engedi a nyelves csókót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedi a nyelves csókót, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit régebbóta ismerek, és pár napja megvolt az "első szájrapuszi", majd utána még találkozgattunk, és össze vissza nyaltuk egymást, vagy nem tudom hogy fejezhetném ki ezt :D Jóó sok szájrapuszi(de én kicsivel többnem éreztem), meg ajakharapdálás meg ilyen olyan dolog volt, de amikor próbáltam volna átdugni a nyelvem az ő szájába, mindig megharapta a nyelvem, vagypedig összezárta a fogait....:(

Valami olyat mondott hogy nem tudja...

Nekem is első lenne és szerintem neki is, de én próbálkozok..


szerintetek mit mondjak neki, vagy hogy csináljam?

Tippek, tanácsok, ötletek jól jönnek!

Előre is köszönöm!

15fiu, 16 lány :P


2012. szept. 9. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
ne mondj semmit.Moss fogat ;)
2012. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja nem fogja engedni. Inkább várj.
2012. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy miért nem akarja? ha meg azt mondja hogy nem tudja mond meg neki hogy majd te megtanítod rá ha szeretné...egyébként nem értem hogy miért nem akarja az elsőt mindenki elbénázza szerintem :D 19/L
2012. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: a leheletemmel, és a fogaimmal semmi gond nincs...nagy troll vagy *tapsvihar*


Köszönöm a harmadik válaszolnak, bár az a helyzet hogy én sem tudom!:)

Jöhetnek még válaszok..

2012. szept. 9. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem miért kell egy 15 éves fiúnak nyelves csókolóznia. Foglalkozz a tanulással, mert semmi sem lesz belőled kisfiam! :(

23 L

2012. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, szűz vagy még?
2012. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valoszinu nagyon benazhatsz.. en erre tudok gondolni.
2012. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert miért lennék szűz? :D Hogy függ ez össze a kérdező problémájával? :D
2012. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!