Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam hogy csak rém figyeljen?

Figyelt kérdés
32éves én meg 18 éves vagyok 2,és fél éve vagyunk együtt és akárhova elmegyünk mindig más nőket néz miért van ez? Nekem meg ez a betegségem hogy mindig féltékenykedek és szinte már az örületbe kergetem vele de ha ennyire szeretem és félek hogy más megtetszik neki.Mit tegyek hogy ne tünjek gyereknek mellette mit csináljak hogy él legyek neki az akivel boldog akivel büszkén megy végig az utcán? Segítsetek.
2012. szept. 9. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
legyél 10 évvel idősebb
2012. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni, mert tényleg gyerek vagy mellette.
2012. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeress mást egy fiatalabbat
2012. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!