Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jár egy nagyon hülye csaj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár egy nagyon hülye csaj az osztályomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tipikus mindekit kibeszélek, a szemébe meg nyalok ezerrel tipus. A szemebe nyal, "Jajj, dejó a hajad" "Jajj megyünk együtt haza" stb. Közbe meg gusztustalan dolgokat terjeszt rolam. És olyanokat mond az embereknek, hogy én mindkit kibeszéle, és még ki is talál 1 hihetö történetet, amit aztán szépen elöad, szomoruan, persze. Egyébként teljesen idióta, mindig a középpontban akar lenni, mindig hülyül. Sok haverja van, de nem hiszem, hogy lenne olyan barátja, aki tényleg kiállna melette ha egyszer (végre) bajba kerülne. Nagyon idegesit. Már az iskolaváltást fontolgatom. Mit tegyek vele? (Ha meg beolvasok neki, akkor mindenkit ellenem fordit) Mindenkinek vannak ilyen hülye osztálytársai, vagy csak nekem sikerült kifognom?:/

2012. szept. 9. 18:27
 1/6 Hanariko ***** válasza:
szard le
2012. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lehet.:/
2012. szept. 9. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Na küldöd már az elérhetőségét? Privátban mondtam, hogy kíváncsi vagyok rá. :D
2012. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem küldhetem el az osztálytársam elérhetőségeit egy vadidegennek, ugy, hogy nem tud róla, sajnálom.
2012. szept. 9. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó hát nekem mindegy.
2012. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem jó arc a lány, hol van fotó róla?

Nem a hülyeség jóarcság, hanem hogy nem tudsz mit kezdeni vele és kiakaszt...

2012. szept. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!