Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntetek válaszadók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntetek válaszadók, hisz még csak hajnali fél kettő?

Figyelt kérdés
ma 00:31-kor feltett kérdésemre kapott válaszokhoz írtam pár kommentet. Sajna mobilról vagyok,így kissé (na jó, nagyon) sokáig tart! Ha még ébren vagytok, visszanéztek? Folytatjuk az eszmefuttatást, volna még mit megbeszélni, avagy mégsem? Aki már alszik az alvás közbe ne válaszoljon,ha kérhetem. xD

2012. szept. 9. 01:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még ébren vagyok.. :D am volt már hogy mobilról hajnali hatig fent voltam és írogattam :'D csak sajnos sulikezdés ilyenek.. :/
2012. szept. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is fent vagyok még:D amúgy jó a kérdésed..nem tudom én sem,hogy hova tűnt a válaszadók többsége:D
2012. szept. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lesz ma este folytatás:D Gondolom a többiek is rápihennek a vasárnapra, mivel hétfőn már munka/suli.
2012. szept. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még mindig itt unatkozom. :D
2012. szept. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D, nyáron akár 5-ig toltam, de most sulival, már álmos vagyok :dd
2012. szept. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát pont erről beszéltem, mire ezt a kérdést megírtam pedig T9-cel írok, addig jött pár válasz, ami tökre jól esik:-) Az agyam,mint a borotvaHát pont erről beszéltem, mire ezt a kérdést megírtam, addig jött pár válasz, pedig T9-cel írok, ami tökre jól esik:-)! Meg ez is, hogy vagytok még! Így még amoda is , olyan, a technika sajna, mint a csiga.
2012. szept. 9. 02:04
 7/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
talán azért lassú mert T9el szarakodsz XD fű h én h gyűlöltem azt.. 1etlen abszolúte pozitívuma az érintő képernyős cuccoknak h attól a kivert T9től megszabadultam :)
2012. szept. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most fogok lefeküdni. Jó néha aludni.
2012. szept. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A következő kérdésem az lesz...számítógép olcsón...mert ez így gáz.
2012. szept. 9. 02:17
 10/11 anonim ***** válasza:
talán mert megunták a gép előtt ülést??
2012. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!