Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom ma hazahozta a BARÁTNŐJÉT! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A 15 éves lányom ma hazahozta a 13 éves barátnőjét, mint "párját". Bevallásuk szerint kölcsönösen szeretik egymást. Aggódom, mert ez ugye homoszexualitásra utal(amit nem szívesen szeretnék elfogadni, és remélem kinövi), és a kislány, csak 13 éves. Törődjek bele, vagy tegyek ellene valamit? Egyáltalán normális ez? Nagyon félek, hogy szülőként megbuktam.

(Nem vagyok biztos benne, hogy a kérdés jó kategóriában van, ezért elnézést kérnék.)



2012. szept. 9. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%
majd kinövi... ilyen korban gyakori ez a lányoknál
2012. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Hanariko ***** válasza:
100%
semmiképpen ne támadd le, vagy reagál negatívan, mert akkor nem fog bízni benned. még a 18-20 éveseknek is nehéz bemutatni az azonos nemű párjukat, bár lehet ő még kislány és fel sem fogta. Talán kinőheti, de lehet hogy komoly... nem tudsz mit tenni.
2012. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
6%
örülj neki h nem fiad van és a fiúját hozza haza.. :) majd kinövi.. :)
2012. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 9. 18:32
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányod tényleg leszbikus az nem utal arra, hogy megbuktál szülőként mivel ezzel születni kell. De akkor leszbikusként éli le az egész életét. Ha csak próbálkozik akkor is a fene bánja. A gyerekét az embernek szeretnie kell feltétel nélkül. Tiltani szerintem kár lenne mert azzal az ellenkezőjét válthatod ki. Még mindig jobb mintha a 18 éves szexéhes barátját vitte volna.
2012. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Azért ez elég durva még hetero kapcsolatban is 15 és 13 éves... A másik anyuka mit szól vajon ehhez az egészhez? Szerintem időszerű lenne egy jó beszélgetés!
2012. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is fogadd el és mint anya, legyél mellette. Nem kell biztatni, hogy jó amit csinál, de csak akkor tégy utalást rá, hogy mi a véleményed, ha rákérdez. Hagyd rá. Akármilyen fiatal, az ő dolga. Fura lesz ezt látni, megértem.. :/
2012. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat, nem fogom letámadni. A legzavaróbb az egészben az, hogy azt leszámítva, hogy a barátnője alacsony, idősebbnek néz ki mint az én lányom, pedig a férjem, és az én véleményem szerint is idősebbnek néz ki mint 15.
2012. szept. 9. 18:44
 9/29 Mókusgyilkos ***** válasza:
33%

na most: 15 évesen asszem már hallott olyanról h szex: így nem ártana megtudni h fizikailag is izgatja-e a lányka mert ha nem akkor gondolom majd elmúlik ha igen akkor meg nem igazán kinőhet.


ugyanakkor: mivel a másik lány 14 alatt van ezért ez ki meríti a kiskorú megrontása fogalmát :)

2012. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen jó a hozzáállásod, és egyáltalán ne hibáztasd magad.

Ha tiltod, annál jobban "elhatározza", hogy márpedig ő leszbikus és kész. Így még mindig kétesélyes, hogy egyszer rájön: inkább csak biszex.


Tudom, ez most nem vigasztal.


Sok csaj pedig egyszerűen "divatleszbi", mert rájönnek, hogy a fiúkat ez izgatja, így tudatosan vagy tudattalanul is ezért veszik fel ezt a viselkedést.


Egyébként pedig ne fogd fel tragikusan a helyzetet, ma már teljesen másképp áll a társadalom a melegekhez, akár unokázhatsz is tíz-tizenöt év múlva, ha úgy akarja. :)

Annyi sok rossz történhet egy gyerekkel, ami az egész életére kihat... ez nem az, hidd el. Ez csak egy "állapot", ami se nem jó, se nem rossz.

2012. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!