Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam össze két ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam össze két ismerősömet?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egy fiú nagyon kedves ismerősöm, és szerintem jól kijönnének egymással egy párkapcsolatban. Viszont túl félénkek ahhoz, hogy maguktól indítsák el ezt a dolgot, így szeretnék adni neki egy "kezdő lökést" de lehetőleg észrevétlenül. Mit kellene hogy tegyek ez esetben?

(17)



2012. szept. 9. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
motel szoba limuzinbérlés vacsora Mindet te álld!!
2012. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy szolid házibuloszt, falloszosz, herpesztoroszt, aztán hívd félre lehetőleg a hímet egy italra, mond neki hogy a lány azt mondta neked, hogy nagyon tetszik neki a barátod, és küld oda, hogy jó lenne ha beszélnél a lánnyal, tudom, ilyet az oviban művelnek, de pont lesz@rom.
2012. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
utálom a kerítőket.
2012. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te ne foglalkozz velük. Minden megy majd a maga útján. :)
2012. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én csak segíteni akarok! van aki sosem veszi észre a lehetőségeket pedig az orra előtt van..lehet ez is ilyen...ha mégsem tetszenek egymásnak, nem fogom erőltetni, de szeretném ha legalább megpróbálhatnák!
2012. szept. 9. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor segíts ha kérik. Ez egy nagyon fontos igazság. De amúgy ha ennyire segíteni szeretnél akkor jelezd mindkettőnek privátban hogy szerintem tetszenek egymásnak.
2012. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
vááááááááááá...te mit kavarsz?? majd rátalálnak egymásra ha úgy jó nekik ;)
2012. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, engem is össze akartak hozni, csak mert egyedülállók voltunk mindketten. hogy közünk nincs egymáshoz, kit zavar...utálom a kerítőket én is.
2014. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!