Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élő lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élő lányok! Ti ezt hogy viselnétek? Én hisztizem túl szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal eddig jól megvoltunk, viszont most, hogy elkezdődött az iskola, nem beszélünk. Mindketten egyetemisták vagyunk, más városokban, messze egymástól. Találkozni kb havonta találkozunk, de eddig legalább egy csomót skype-oltunk, telefonáltunk, ilyesmik. Most, mióta egyetem van, szinte semmi... Néha 1-1 üzenet facebook-on, és ezzel kifújt minden. Értem én, hogy tanulnunk kell, és most az a legfontosabb, na de azért belehalna mondjuk napi fél óra beszélgetésbe? Szerintetek én hisztizem túl, vagy ezt azért más is szóvá tenné? (Egyébként én az 1-2 havi találkozást is keveslem.) Ha minden jól megy, 1-2 év múlva hozzá tudok költözni, tehát vannak közös céljaink.
2012. szept. 6. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tartanám kapcsolatnak, szóval valószínűleg szakítanék...

Nem tudnék összeköltözni olyasvalakivel, akit előtte havi szinten max. egyszer láttam, és napi fél órára sem ért volna rá miattam. Ez gáz.

2012. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy tudtok csak havi 1x találkozni?
2012. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

áhh ez nem kapcsolat :/

mi is más-más városban tanulunk, távkapcsolatban élünk, de minden hétvégénket úgy intézzük, hogy szabad legyen, hogy tudjunk találkozni. emellett hétköznapokon minden nap csetelünk a fészbukon.

amikor suliban vagyunk még olyankor is szoktunk pár üzit váltani mobil facebookon keresztül...

2012. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1-2 év múlva ti már nem lesztek együtt. Ez nem kapcsolat!
2012. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, az összeköltözést nem úgy kell érteni, hogy hozzácuccolok, hanem abba a városba, ahol ő lakik. Diploma után. És eddig azért voltak sűrűbb találkozások is. És igen, én is úgy látom, hogy ez nem kapcsolat, csak az a baj, hogy szerelmes vagyok belé...
2012. szept. 6. 22:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de szerintem a barátodnak van valaki fontosabb elfoglaltsága, minthogy veled legyen.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de új év új lányok, ha ennyire nem keres téged, az gáz. Még a haverom is gyakrabban beszél velem, mint a barátod.

Szerintem nem lesz ez hosszú. Ne fűzz hozzá nagy reményeket.

2012. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi kb 1,5havonta találkozunk 2hétre (1300km). minden nap 2-3sms, kb 2naponta 1óra telefonbeszélgetés, 7végenként 2-3óra skype!

Ha fél napig nem írok, már kérdezi, hogy mi baj van?! :)

2012. szept. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez csak kifogás...én is egyetemista vagyok és nem szakadok meg a tanulástól...ezt mindenki tudja hogy itt nem úgy megy, hogy állandóan tanulni mert másnap doga mint a közép suliban...ha annyira akarná keresne téged rendszeresen, mert megoldható...(értem ezt telefonra és hasonlókra)...szerintem meghalt a kapcsolatotok, talált vagy kiszemelt magának valakit a suliban...


bocs a nyers fogalmazásért, de én így látom...


N23

2012. szept. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, lehet más felé kacsingat (már történt egyszer ilyen). És jobb lenne szakítani vele. De szeretem :///
2012. szept. 7. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:

tudod ami nem megy, nem kell erőltetni...


én is szeretem a tejet...de nem ihatok, mert sz@r a gyomrom tőle...így nem iszom...ennyi


N23

2012. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!