Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén leszunk fél évesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén leszunk fél évesek a párommal nagyon szeretjuk egymast, nemtudom mivel lephetném meg, valami ötlet?

Figyelt kérdés
csak légyszi ne az,hogy vacsora...segítsetek légyszi, honap fordulon nem szoktunk semmit se egymasnak adni, de tudom,hogy most ő is valamit tervez...én 20 csaj ő 27
2009. júl. 29. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexi alsóneműben lejtett erotikus táncnak biztosan nem tud ellenállni! Egy jó vacsora után pláne ;)
2009. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk tul 1 hete a félévesen :)

Én azt csináltam, hogy az eddigi képeinket kidolgoztattam és csináltam belőle egy albumot, idézeteket irtam mellé meg iylen kedves kis szövegeket.

Este meghát kényeztettem :)

szexi fehérnemü, tánc, masszázs, szex

2009. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát. én bár csak 16éves fiú vagyok. És nem tudom saját lakásotok,vagy kolesz vagy albérlet. De legszívesebben. Ha belépnék az ajtón. finom vaniliás gyerták égnének. Valami hangulat világítás. szóvel egy villanykörtét lefestenél piros színűre és kicserélnéd az egyik lámpába. ismerősőktől,barátoktól kérnél vizipipát,és pipázgatnátok. vennél hozzá finom két almás dohányt. főznék valamit,és a hangulatos világításban,illatok között. vizipipázva ennénk. Betennék valamilyen szép zenét..nem lassút de szépet.

Például egy ilyet:

http://www.youtube.com/watch?v=N4N9gCObwHo


És utána már jöhet a forró éjszaka. Csak istenemre kívánom,hogy én is kapjak egyszer ilyet a pasimtól :) Igen,nem írtam rosszul pasimtól :)

2009. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22:11! Az ötlet magában nem rossz, de ahogy az utolsó mondat után elképzeltem, enyhén elfogott a hányinger. Erre azért nem lennék büszke...
2009. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok rá büszke. de most mit csináljak? öljem meg magam? ... köszi szépen,valahogy mellőzném a dolgot.
2009. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
UI:Amúgy nem azért írtam le,mert feltünési viszketegségem van. csak szeretném ha tudnák az emberek. hogy minden ember más. és ha látnák az emberek,hogy a kollégájuk,osztálytársuk vagy épp rokonuk kicsit más. Akkor nem a következő lenne a reakciójuk. Mert szeretném,ha olyan életem lenne,ahol azért nem kéne azt megszállottam rejtenek,hogy az élettársam éppen nem nő. de ezt nehéz elmagyarázni..
2009. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

16:55! Ahelyett, hogy leszólsz másokat, inkább a kérdésre válaszolj, mert eddig csak beszóltál, de tanácsot nem adtál!!!

Ha jobb ötleted van nála, akkor szóljál be neki!!!

2010. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!