Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulóra milyen, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulóra milyen, a kapcsolatot jelképező ajándékot lehet adni? :S Kétségbe estem.

Figyelt kérdés

Semmi ötletem nincsen, van még időm az évfordulónkig, de nem sok, szeretném már most nagyjából tudni, hogy miben gondolkodjak, mit adhatnék neki.

Mindenképpen valami olyat szeretnék, ami a kettőnk kapcsolatát, szerelmét jelképezné. Az idézetekkel-saját, személyes gondolatokkal témájú cuccok már ki vannak lőve :// Hasonlót már kapott.

Tudnátok ötleteket adni, vagy leírni, hogy ti mivel ajándékoztátok meg a párotokat ilyen alkalomból?



2012. szept. 10. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

jujjjj most mi lesz? az élet nagy problémái!!

honnan a vérvörös magasságos mennyből tudjuk, h mi a bánat jellemzi a ti kapcsolatotokat???! meg egyébként is, szerinted ki a f*szomat érdekli rajtatok kívül?

2012. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél neki csokit. A csokinak mindenki örül.
2012. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy feltettem a kérdést, kedves első. remélem a te nagy problémáid megoldódnak. ha igénybe veszed hozzá ezt az oldalt, nyilván úgy teszed fel a kérdéseidet, hogy az a világ összes emberének világos és átérezhető legyen, ezáltal pedig kedvesen informálnak téged.
2012. szept. 10. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetnél neki egy szép tollat, és belegravíroztathatnád a becenevét, kettőtök nevét, szívecskét, dátumot, bármi ilyesmit.:)

Ha minőségibb tollat veszel, azt mindig tudja használni, általában egy tollra mindig mindenkinek szüksége van és maradandó is.:)

2012. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
párna közös képpel? kulcstartó közös képpel? vagy amire most rá vagyok kattanva, ajándék céljából, az a kirakós, amit általad választott képből elkészítenek :) szerintem ez édes.
2012. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez a tollas tetszik :D

és az utolsó te is adtál egy ötletet, utolsó :) köszönöm! :)

2012. szept. 10. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szárított kígyó? vasból kovácsolt, csiklóforma medál? húsz lefejezett csirke? Legyél kreatív egy kicsit!:)
2012. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!