Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit csináljak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit csináljak, hogy ne legyen annyira kellemetlen a szülőknek a bemutatkozás?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok a barátnőm szeretne bemutatni a családnak és egy kicsit parázok,mivel nem is láttam még a szüleit.

Az előző barátnőmnél nem volt ilyen gond,mivel régóta ismertem a szüleit.

Szeretném elkerülni a kínos pillanatokat amennyire csak lehet.



2012. szept. 10. 19:07
 1/10 TOMAtm ***** válasza:
vigyél egy üveg jégert aztán gyorsan tölts 3 kört mindenkinek.utána már nem lesz gond.
2012. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szívj el egy vicces cigit előtte :-):-)
2012. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hunter92 ***** válasza:
Legyél udvarias, tisztelettudó és ne félj beszélni. Nagyon gáznak fogsz tűnni, ha csak ott ülsz kukán. Próbálj úgy beszélgetni velük, mintha már régóta ismernéd őket.
2012. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tisztelettudó vagyok,illedelmes,közvetlen és szinte bárkivel megtalálom a közös témát akivel akarom,de mégis félek egy kicsit.
2012. szept. 10. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
egy egészséges félsz mindenkiben bent van :) ha olyan vagy amiket leirtál már az első perctől fogva nem lesz gond, nyugodtan tudtok csevegni egymással. Biztos is a szülők is izgaulnak egy picit nyugi nem lesz gond nem a kivégzésedre mész! :)
2012. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
remélem nem sikerül elcsesznem az első benyomást...nem is attól félek igazán,hogy nem tudok miről beszélgetni,hanem inkább a furkálódó megjegyzésektől(ha lesznek ilyenek)
2012. szept. 10. 19:23
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként az apukának elég sok ismerőse van akiket én is ismerek és tudnak rólam ezt azt.régen elég rossz társaságba keveredtem,de ennek ellenére soha semmi rosszat nem csináltam.nem drogoztam,nem loptam,nem verekedtem.csak ez így ebben a formában nem valami hihető...ráadásul én vagyok az első komoly barátja egyetlen lányuknak,még ez is rátesz egy szívlapáttal :D
2012. szept. 10. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:

èn nem ertem ember mi a fa..rt kell parazni...ugyan olyan emberek mind a tobbi vagy valami 6 labu 4 kezu mutans alakok vagy mi a f...sz ember ha paraztal akkor is mikor a baratnodet ismerted meg ?! vagy mi!!!nekem ez kur.ara erthetetlen 1 dolog..........

nekem 9 ev alatt 1 x sem volt ilyesmivel gondom jajj mert most be akar mutatni a szuleinek vagy en az enyemeknek,ebbe nincs semmi gaz legyel laza es kesz mit kell itt parazni mar bocs.... 24 F

2012. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedvesked! anyukájának egy bonbont/vagy egy szál virágot, apukának meg valami piát. (gondolom ebédre hívtak meg nem teadélutánra)
2012. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
persze, ők is emberek.csak én most épp az egyetlen lányuknak vagyok az első komoly barátja.A másik pedig az,hogy igazából még nem kellett így bemutatkoznom egyszer sem.Van 1-2 érdekes része az életemnek,amiről szerintem ők is tudnak.Hát szerintem nem kell csodálkozni,hogy kicsit parázok...Kösz a válaszokat!
2012. szept. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!