Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt az egeszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt az egeszett? Hogyan valtoztathatnam meg?

Figyelt kérdés

Van baratom mar lassan 2eve.A kapcsolatunk nagyon szupi volt,mindig figyelt ram(legalabb is ugy csinalt),ugy ereztem,h szamithatok ra,olyan szepnek tunt a kapcsolatunk,mint egy alom,boldog voltam.Sajnos eleg regota meg romlott ez a kapcsolat,8 honapja kb.

Olyan dolgokat csinal,amit rolla sosem hittem volna.

Elmegyek hozza nem fekszik mellem le,nem olel at ,mintha csak baratok lennenk ugy viselkedik.Olyan is elofordult,h szex elott kedves volt ,a dolog utan pedig szo szerint le sem sz*r ,beszelek hozza 10x kell szolnom neki,h eszre vegyen,akkor is csak egy"aha-t" kapok.Kerdezem tolle,hogy h nezek ki,azt mondja jol,de ram sem nez.Ha o meg kerdi,es en ugyan ezt meg csinalom vele,h erezze mit erzek,ordit velem.Mindennap ossze veszunk valamin.Facebookon ki toroltette velem az osszes fiu baratom akikel szoktam beszelni,egy sincs mar;/ Ot viszont puszilgassak a lanyok elottem,meg irnak is neki,van egy legjobb baratnoje is ,szokott menni hozza(annak a csajnak is van pasija,es utalja a baratom),o pedig csak azert ki akad,ha a baratnoimmel setalni mek.Volt egy fiu baratom akivel beszelni szoktam,kizarolag barat,es azert nagyon kiakadt mert azt hiszi h csalom,es azt mondja,h ezert nekem nem all jogomban szolni semmiert,akarmit csinalhat nekem csak hallgatnom kell.Amikor elmegyunk bulizni es latja,hogy a legjobban erzem magam oda jon es mikor megyunk haza mikor megyunk haza.Uff,haza fele pedig minden alkalommal veszekszik velem,masnap pedig mondja,h en orditoztam vele,meg ki ralal rollam torteneteket ,hogy olelgettem ezt meg azt meg ennek a fa*kan voltam majdnem meg annak,pedig nem igaz,szerintem mar sajat maganak elhiszi a hazugsagait.Ugye ebbol ,mint minden normalis ember azt hiszem ,h szakitani akar,mondom neki akkor meg eljon hozzam es nem akar elmenni,de akkor sem ker bocsanatot.En meg szeretem es na.Konyorogtem neki,h valtozzon meg,de mindig azt mondja,h nekem kell.Pedig igazan semmi rosszatt nem csinalok neki.Egesz nap velem akar lenni,ha mondom h nem erek ra kiakad,ha eljon anyu elott lefekszik az agyba anyu azt nem birja es meg kerem h ne csinalja ,o ba*odik fel ram.Ugy erzem,hogy egy csomo van a torkomban,folyton ideges vagyok miatta.Szeretem is meg utalom is.O mindig azt mondja nekem,h nem hisz nekem semmitt el,meg h en vagyok a foldon a leg rosszab lany,meg hogy nem vagyok normalis,meg volt 1x h le k*vazott,meg bocsajtottam neki.Nem tudom mi baja van,de szakitani sem akar,de valtoztatni se.Nagyon ki vagyok.


2012. szept. 11. 00:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy,ha meselek neki valamit,a szemembe mondja,h hallgasak el,mert nem erdekli meg ilyenek.Nem ertem mert akar meg velem lenni:(
2012. szept. 11. 00:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ha tudod!ha nem változik, Dobd ki!keress olyat aki megbecsül és szeret:) 22/F
2012. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez elég rossz jel. Szerintem megcsalt téged, de ez csak egy megérzés. Amúgy minek vagy vele ha ilyen? Ha te szívedből odaadó vagy, és megváltozott, akkor minek akarnál ilyennel lenni? Szerintem van jobb aki becsül. Aki lekúrvázik vagy nem érdekled az nem szeret. Szerintem megunt téged, vagy nem tudom, de ez elég szánalmas, amit művel. :/

20/F

2012. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de,ha igy van akkor minek akar velem lenni?Felhoztam nem 1x a szakitas temat es nem akarja:/
2012. szept. 11. 00:27
 5/8 anonim válasza:
Na és, attól, hogy ő nem akarja, attól mgé neked jogod van szakítani! Tessék már önállóan megmondanod neki a frankót, nem vagy te a szolgája!
2012. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Olyan is elofordult,h szex elott kedves volt ,a dolog utan pedig szo szerint le sem sz*"


Innestől kezdve nem is olvastam tovább mert egyértelmű a válasz,szerintem te is tudod csak magadban reménykedsz benne hogy valaki egy megnyugtató választ fog adni


Őszintén sajnállak,remélem találsz majd egy olyan srácot aki nem guminőként használ hanem valóban szeret téged

2012. szept. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dobd el neki h szakitatok ha nem valtozik legyen 1-2-3 het szunet de addig ne nezz felre...ha eszreveszi h kellesz neki akkor eszbe kap es megint normalis lesz mert rajon h elveszithet de utana ha bejon beszeljetek meg h min kell valtoztatni veszekedes nelkul ...ez tapasztalat es en voltam az aki ugyan ilyen hulyen viselkedtem...25f
2012. szept. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj már, ne legyél már ilyen engedelmeskedő!!

És amikor azt mondja, hogy nem neki, hanem neked kell változtatni, te ebbe bele is törődsz? Ilyenkor márpedig meg kell mondanod neki, hogy bizony ő az, akinek változnia kell, és fel is sorolhatod, hogy miben.

Pontosabban nem kell változtatnia, de ha téged boldognak akar látni és együtt akar veled lenni, akkor igen.

És ha lehet ne veszekedős stílusban add elő neki a dolgot.

Bár a leírtak alapján nem sok mindent lehet már itt tenni, de még egy utolsó próbát megérhet.

2012. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!