Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erröl? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erröl? Nem tudom mit gondoljak!

Figyelt kérdés

Boldog pàrkapcsolatban élek, gyerek is utban van, boldogok vagyunk, àm minden nap történnek bosszanto dolgok velem, vesztes tipus vagyok...Màr olyan szinten elegem lett ebböl, hogy az is megfordult a fejemben, hogy elengedem pàromat, jobbat érdemel egy vesztesnél:( Ti mit gondoltok? Tapasztalat is jöhet, viszont bunko kérdéseket nem kérek!


23L



2012. szept. 11. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Bosszantó dolgok mindenkivel történnek. Talán csak te fogod fel őket rosszul, a helyett, hogy mosolyognál rajtuk egyet. Nekem is vannak botrányosan szerencsétlen napjaim, amin este egy sör mellett nagyon jókat kacagok. Akkora butaság meg se forduljon a fejedben, hogy egy babával kilépsz egy boldog párkapcsolatból a saját hülyeséged miatt. A párod úgy szeret, ahogy vagy.
2012. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert? Mik történnek veled? De ha jól megvagytok és boldogak vagytok akkor ilyen miatt nehogy szakíts vele. Kicsit állj pozitívabban a dolgokhoz és jobb lesz (tudom írni könnyű de tényleg nem szabad peszimistának lenni.) Én biztos nem érteném meg hogy a barátnőm azért szakít velem mert jobbat érdemlek. Nekem ő a legjobb és nem hagynám el soha semmiért. Szerintem a te barátod is így gondolja.
2012. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves murr, igazad van! :)
2012. szept. 11. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Támogatásommal biztosítom az előttem szólókat, a bosszantó dolgok miatt és azért mert te annak érzed magad ami lehet hogy nem is vagy "vesztes" típusnak, mivel boldog kapcsolatban élsz, és jön a pici is. Mindenki ezt szeretné az életben, ha valami olyan is történik, ne foglalkozz vele ez is csak egy nap nem a világ vége. Sok sikert a kapcsolatotokhoz, és sikerekben gazdag életet nektek.
2012. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha módodban áll, nézd meg ezt a filmet (pont ilyen emberekről szól), nevess egy jót, és egyből rájössz, hogy te kispályás vagy hozzájuk képest:

[link]

Bár régi film, de nagyon állat! Sztem ettől jobb kedved lesz! :-)

2012. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, tündérek vagytok!! utolso elötti köszönöm !:)
2012. szept. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!