Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a barátnőmmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tevion kérdése:

Lefeküdtem a barátnőmmel és neki nagyon fájt. Azóta szinte már találkozni se akar velem pedig azt mondta hogy jó volt neki akkor most mi van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy miért nem találkoztok.
2012. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira jó volt neki, hogy most az elkövetkező 20 évre elege is lett belőled!
2012. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 menta34 ***** válasza:
Van olyan, hogy épp fáj valami, de akkor értelmes emberek abbahagyják és csinálnak mást, vagy máshogy. Te meg fájt és nyomtad tovább? nem is értem, ez kvázi megerőszakolás.
2012. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ő montdta hogy jó neki
2012. szept. 11. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem ő mondta, akkor ki?

Vessző, pont, nagybetű stb..

2012. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha nem ő mondta, akkor ki?

Vessző, pont, nagybetű stb.."


ahahahhaha jól beoltottad szegényt



nade ha már irtam akkor megprobálok válaszolni is:

Schrödinger macskája


a problémádról igy külsöleg nem tudjuk megállapitani hogy mivan. tőle kell valahogy megtudnod

2012. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!