Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt a barátnőmmel. Ráadásul nem is ez volt az első alkalom. A barátom szeretne kérni még egy esélyt de nem látom értelmét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 17:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
én szerintem bizonyítasd be vele h te kelesz neki. ha te kellesz. ha nem akkor szeva. neked bejön a srác vagy e-miatt már nem?
2012. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne adj neki még egy esélyt. Szerintem ezt már eldöntötted, nem értem a kérdést...
2012. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BubisBublek860 ***** válasza:
Semmi képpen se adjál neki még egy esélyt. Már bebizonyította, hogy nem szeret téged értelmetlen lenne újra kezdenetek.
2012. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Macs1209 ***** válasza:
100%

Már az első alkalom után lapátra kellett volna végleg

tenni. Innentől neki csak egy punci vagy, akit akármi-

kor megkaphat, de mint nő, már nem tisztel.


Mit tegyél? Küld el melegebb éghajlatra, egy életre.

Még ha fáj is, ezt kellene tenned.


De ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz, úgyis

neked kell dönteni :)

2012. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Ráadásul nem is ez volt az első alkalom. " Ergo ez már a 2. alkalom volt.


Te normális vagy , de őszintén???


Az ilyen nőket sosem értem, minek maradnak a pasijukkal ha majd utána csak sírnak rínak és jajj mi lesz velem felakasztom magam.


Ha van egy csöppnyi eszed és nem akarsz az idióta nők csoportjába tartozni akkor otthagyod!

2012. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jó mondjuk még első alkalmat meglehet bocsájtani ha nagyon teper a srác de többet én már nem tudnék szerintem hagyd őt és keress jobbat 19/L
2012. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, hogyan fordulhat meg bárki fejében egy ilyen dolog után az hogy megbocsásson az illetőnek. Annál rosszabb nincs mikor valakit megcsalnak, főleg ha nem ez volt az első alkalom és hogy ha mindezt az ember barátnőjével teszi a párunk. Mindketten hülyének néztek, most már könyörögne persze hogy bocsáss meg neki, de amikor a barátosnő odatolt a popóját hogy akkor gyere, d*gjunk, fogadni merek egy percig nem habozott a pasi, eszében nem jutottál. Azt hiszem sejted mit tennék a helyedben. ;) 24/L
2012. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hiába írjuk h hagyd ott, nem fogod, mert jól néz ki. Keress egy még jóképűbb pasit, akkor még úgy is kiszeretnél belőle, ha nem csalt volna meg!
2012. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a barátnőm körmére néznék előbb, mert lehet, hogy pont erre megy ki a játék, a barátod meg hülye és belement.


De naiv vagy. A barátnődet kellene legelőször lapátra tenned.

2012. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehogy kidobd már, akkor ki révén ismer meg még olyan jó csajokat, mint a barinőd?!
2012. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!