Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első alkalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első alkalom, amikor a párotok előtt jött rátok a hasmenés?

Figyelt kérdés
Hol voltatok éppen? Megmondtad neki, hogy miért kell elrohannod, vagy kitaláltál valamit? Esetleg megpróbáltad tartogatni?
2010. jún. 26. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
velem nem volt még ilyen de megmondanám neki h fosnom kell várjon meg xD
2010. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

gyerekkorom óta nem ment a hasam szerencsére...


de neki igen,elég gyakran,legelőször ráadásul még kolis voltam,nálam volt,vmi olyat ebédelt,amitől fájt a hasa egész délután,de ugye pasiból van,még a hasfájást sem mondta,meg ahogy azt sem,hogy azért lépett le hirtelen,mert tudta hogy nem birja ki:d ugyhogy kocsiba be,elindult haza,de utközben utszélén muszáj volt megállnia:D

igaz ezt én bő fél év után tudtam meg mikor már nem volt előttem szégyellős,és felhozodott,hogy egyszer milyen bunkon lelépett:D

nah azóta nem zavartatja magát,ujságot is kér hozzá és befészkeli magát a wc-mbe:D

2010. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
pisi-kaki, természetes dolgok. csak sajnálni tudom azokat akik szégyellősek ilyen téren egymás előtt....
2010. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

15.35 "ujságot is kér hozzá és befészkeli magát a wc-mbe:D"


Ezkéééééész :D:D:D:D:D


nekem nem igazán szokott lenni, de neki igen.Ő a fiú.Az elsőre nem emlékszem, de volt már többször is.Olyankor kéri, hogy kapcsoljak be zenét, közbe vigyorogva mondja, hogy "mindjárt jövök"..:D


17/L

22/F

2010. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
minket egyszer elkapott egy hányós-hasmenős vírus teljesen egyszerre. 1 hétig együtt agonizáltunk a lakásba, felváltva mentünk boltba gyógyszerért meg wc papírért. Így olvasva elég borzasztó lehet, de igazából a rosszullétek ellenére iszonytató sokat röhögtünk azon a héten, és nem ábrándultunk ki egymásból.
2010. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Kihasználtuk az alkalmat, kakiszexeltünk.
2010. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
21lány vagyok elég sűrűn van hasmenésem, természetesen az utcán voltunk, mondtam rosszul vagyok kell egy meki kérdezte, hogy az miben segít mondtam, hogy hát ott van wc és vigyorogtam megértette utána jót röhögtünk:)
2010. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nekem is elég gyakran van hasmenésem, akár 1 héten többször is, a barátnőm már megszokta. de ez fordítva is így van, ha nálunk alszik akkor nyugodtan elmegy wc-re, még rejtvényt is visz be :)
2010. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
... ne mozdulj innen folytatjuk :DD
2010. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra... bemegy az "olvasóterembe" és kész :)))
2010. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!