Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő játsza meg hülyét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő játsza meg hülyét a férfi előtt, hogy az okosabbnak érezze magát és ne sérüljön az önbizalma?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz... Köztudott, h a férfiak csorogtatják a nyálikat a naiv libákért.
2012. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell megjátszania magát, mert én okosabb vagyok nála, hiszen második vagyok itt is a kategória toplistán!
2012. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan érted. Pl. sok feleség tudja, hogy a férje megcsalja, úgy, hogy a pasi azt hiszi, nem tudnak róla. Ez pl. a látszat keltés miatt van, mert van gyerek, a rokonok nem néznék szép szemmel. stb.
2012. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Többnyire aki hülyének tűnik, az tényleg hülye.
2012. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.. én ezt nem így fogalmaznám meg, hogy játssza a hülyét. Inkább például, amikor beszélgetünk, és látom rajta, hogy valamit nagyon el akar magyarázni, vagy hallott egy pletykát, vagy olvasott valamit egy újságban, és én tudom, miről van szó, hagyom neki, hogy elmagyarázza, és úgy teszek, mintha én nem hallottam volna azt a hírt, vagy bármi mást. És hagyom, hogy ő avasson bele a dolgokba. De nem tettetem magam hülyének. Ez persze az adott hírtől is függ. HA olyasvalamit mondana, amit mindenki tud, akkor nyilván nem csinálom ezt...
2012. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Én ilyet még csak sorozatokban láttam, családban, ismerőseimnél soha.
2012. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem láttál. Egy sorozatban is csak a néző tudja, hogy a feleség tud róla...
2012. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha a családban ilyet látok, akkor kívülálló vagyok, mert nem velem csinálják, értem?
2012. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanúgy csak egy "szereplő" vagy.
2012. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
* Kivéve ha nem rejtett kamerákkal kukkolod őket.
2012. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!