Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Szerintem az lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Szerintem az lenne a korrekt.

Figyelt kérdés
Szóval barátommal már nem vagyunk valami jó viszonyba ellenőrizget hova megyek és levelezgetéseim is olvassa rendszeresen.Már lassan nyűgnek érzem ráadásul új munkahelyre mentem ahol megismerkedtem egy sráccal és elkezdtünk dumálni.Ő is szimpatikus és én is neki de nem biztos ,hogy lesz belőle valami.Viszont a régihez valamilyen szinten még kötődök de már csak ritkán érzem úgy ,hogy ,mint nő a férfihez.
2012. szept. 11. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
jól látod! szakíts!
2012. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Gratulálok, magyarul van ok az ellenőrizgetésre, és a leveleid olvasására!

Gondolkozz már, mielőtt felteszel egy kérdést ember..-.-""""

2012. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Macs1209 ***** válasza:

Szakíts. Az, hogy megismerkedtél valakivel, az már

késöbb lett, minthogy ellenőrizgetne vagy olvasná

a levelezéseid, tehát az már inkább az ellenőrizge-

tés következménye.


Akit megfojtanak, az menekül, te is ezt teszed.


Inkább maradj egyedül, mint egy olyan kapcsolatban,

ami nyűg....

2012. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nem szégyenled magad?He?
2012. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakíts, még mielőtt félrelépsz. A pasidnak meg ezek szerint elég jók a megérzései.
2012. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért "ellenőrizget", mert szeret téged, te H*LYE! És ezt ráadásul okkal is teszi! Ilyenek vaytok ti nők, nem tudjátok megbecsülni azt, aki szeret. Mindig csak a jobbat keresitek.
2012. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Macs1209 ***** válasza:

Na stop. Azért ellenőrizget, mert szeret? Ez úgy

hülyeség, ahogy van, ez csak egy átlátszó indok....


Akkor még nem volt oka az ellenőrizgetésre. De ha

már úgy van vele, hogy állandóan ellenőrizgeti, és

a magánlevelezésébe beleolvas, akkor miért maradjon

meg mellette?


1x ellenőrizgettem a barátnőm, ki is vágott mint

macskát sz*rni... Azóta egyiket sem.. Mit ne mondjak,

sokkal jobb kapcsolataim voltak utána :)

2012. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbáljátok megbeszélni.nem vesztetek vele semmit,max nyertek ha esetleg sikerülne megbeszélni és megváltozna...
2012. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a sorrend ez volt : elkezdett ellenőrizgetni és utána ismerkedtem meg valakivel.Semmi okot nem adtam rá előtte ,hogy megvádoljon a hűtlenséggel.Megcsalni nem csalnám meg ezt most leszögezem csak nem tudom ,hogy az ilyesfajta bizalom hiányt(amire mellesleg tényleg semmilyen okot nem adtam addig) helyre lehet hozni és a kapcsolatot vagy nem is érdemes ha már eddig "fajult" ,hogy a magánszférámba gázolt?
2012. szept. 11. 23:32
 10/10 anonim ***** válasza:
ez kettőtökön fog mulni hogy helyre lehet e hozni.reméljük igen.szerintem megérné megprobálni
2012. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!