Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok az alábbi meglepi programnak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban egy kicsit bunkó voltam a párommal, mert túlreagáltam bizonyos dolgokat, és féltékenykedtem :/ Szeretném jóvá tenni a dolgokat, és holnapra terveztem egy közös lógós napot.

Délelőtt eljön hozzám, szexelünk egy hatalmasat ;) Utána kimennénk egy közeli parkba, ahol van egy kis tó, vinnék szendvicseket, kólát(imádja), és egy sört :D Utána pedig elmennénk moziba egy olyan filmre, ami az ő stílusának tökéletesen megfelel :)

Na, vélemény?


2012. szept. 11. 22:28
1 2
 1/11 taylortimothymatthew ***** válasza:
2. programot cseréld le egy kocsmára :D mennyetek sörözni.
2012. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát a szexes dolgot a végére tenném:) Ugy izgibb.
2012. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kóláról tessék leszokni!


amúgy jó program:)

2012. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 16?
2012. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ő pedig 20. A szex azért van az elején, mert így van lehetőségünk arra, hogy kettesben legyünk a házban :)
2012. szept. 11. 22:30
 6/11 anonim válasza:
Beled szerettem<3
2012. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez jó, örülni fog neki. szép napot!
2012. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már filmet is választottam a mozira: A Bourne hagyaték :) lehet, hogy nekem egy szenvedés lesz, de nem baj, megéri...

Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. szept. 11. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Te egy fantasztikus csaj vagy :D

Én nagyon örülnék a dolognak :)

2012. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

ohhhh aranyos :)

film: Ted. iszonyat király vígjáték :D eszméletlen beteg.

ha már park stb akkor ahhoz talán hangulatilag nem passzolnak a Bourn filmek. [am dehogy kell az elejére tenni.. a parkban is "megronthatod" :P nah ehhez már passzolna 1 akciófilm :D]

2012. szept. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!