Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mennyire mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire mennétek bele egy távkapcsolatba? Nem nagy távolságról van szó, olyan 50km.

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Összetettem volna a két kezem, ha csak ötven km és nem 180 lett volna köztünk. Minden másnap tali? Álom. Örülj neki, h csak ennyi van köztetek.
2012. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat en fiubopl vok de hat en is ossze tettem volna a kezem ha csak 50 km lett volna meg ha 180 is :D akkor is de nem 950 km :D :D :D xD meg otthon voltam jo volt minden ki jottem fel honap utan csao csajnak nem ment a dolog.... 24 F
2012. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is össze tettem volna a két kezem, köztünk 230 km volt, amit busszal/vonattal tettem meg, tehát simán 6-7 órás út, nem pedig csak egy óra. Az semmi. :D

19/L

2012. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak 50km? Ez nem is táv...Miket beszélsz?

Ha csak 50km lenne köztünk, én Istenem, minden nap mennék busszal, vonattal, biciklivel, kamionon....Milyen jó is lenne...

2012. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

50km az nem távkapcs.


3-4 óra utazásnál kezdődik a távkapcs.

2012. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha igazán szerelmes vagy és kitartó, tudsz várni a szerelmedre, akkor akár 1000 km-t is meg lehet oldani, de ehhez persze maximális bizalom is kell.

Én 130 km-re lakom a páromtól, 2 hetente találkozunk általában, de van mikor sűrűbben, de előfordult már 3 hét kihagyás is. Eleinte nagyon-nagyon nehéz volt, rengeteget sírtam, "hisztiztem", de most már belátom, hogy felesleges, attól nem fogunk előbb találkozni és imádjuk egymást, tudok várni rá. Bizalommal nincs gond, minden napot szinte végig chateljük, telefonáljuk, mert infós munkája van és amellett tud írogatni. Tervezzük az összeköltözést, remélem jövőre össze is fog jönni:) Aztán meg családalapítás.. :)

A távkapcsolat az arra jó, hogy meglássa az ember mennyire erős a párkapcsolata, mit bír ki. Véleményem szerint, ha a távot kibírja, akkor szinte mindent. De 50 km még nem olyan nagy táv, nekem is az előző barátaim 50 km-re laktak és egész hétvégén együtt voltunk. Most összetenném a két kezemet, ha a mostani párommal ennyit talizhatnék:)


23/L

2012. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 50 km nem távolság. Aki emiatt nem megy bele egy kapcsolatba az 1. hülye, 2. nem szerelmes.
2012. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!