Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit beszéltek egy nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit beszéltek egy nap a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk, így otthon szoktunk.

De pl. mikor még nemzetközizett, akkor naponta fél óra-egy óra között. Elég sokat.

2012. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Este szoktunk beszélgetni lefekvés előtt, pontosan az időt nem tudom, nem szoktam mérni.


28/n

2012. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az normális hogy pl egy nap csak 2 percet beszélgetünk smsbe ?
2012. szept. 12. 11:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem normális. Én állandóan csacsogok és nem szól szegény. Sokat szoktunk beszélni.
2012. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az sms a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető beszélgetésnek, és még definiálni sem tudom, hogy a "2 percet beszélgetünk smsbe" mit is jelenthet. 2 perc egy full 160 karakteres smsváltás (oda-vissza) lehet max., de én ennyi idő alatt pl. sokkal több dolgot meg tudnék beszélni hangalapú formában. Mi azért ennél lényegesen többet kommunikálunk itthon.

Ha ennyit szántok, vagy tudtok csak szánni, huzamosabb ideig egymásra, akkor el kellene gondolkodnotok a kapcsolatotok létjogosultságán!

2012. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Együtt élünk. Gondolhatod mennyit csacsogok neki :)20/l
2012. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát én is nagyon szeretnék vele többet beszélni és sokszor nagyon hiányzik de ha neki nincs ideje mit tehetnék...
2012. szept. 12. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Amelyik nap nem találkozunk úgy kb 2-3 óránként. Ezek között egy pár sms. Az alap reggel és este ez biztos.
2012. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi még nem lakunk együtt, hetente-2 hetente találkozunk. Ha együtt vagyunk, akkor be nem áll a szánk.. :D De amikor nem vagyunk együtt, akkor is szinte egész nap fent vagyunk FB chaten és írogatunk, amikor tudunk (munkától függően) aztán estét végig beszéljük, pár naponta szoktunk telózni is fél-1 órákat vagy többet :) 1,5 éve vagyunk együtt, de még egy olyan nap nem volt, amikor ne beszéltünk volna legalább 1-2 órát valamilyen formában :)


22/L

2012. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja és kedves kérdező: párod miért nem ér rá? Ennyire elfoglalt? Nekem ez kicsit furcsa, hogy csak 1 sms-t tud küldeni naponta...

Ja és "Mindenkinek arra van ideje, amire szeretne időt szakítani. A többi csak kifogás." Persze munka az más, de szerintem senki nem dolgozik minden nap 24 órában..

2012. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!