Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naponta hányszor beszéltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta hányszor beszéltek a párotokkal ha nem találkoztok aznap?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként keresitek egymást? Mi max 2 óránként szoktunk és 10 percet beszélünk kb, de a páromnak ez sok, az szeretné, ha 2x 3x telefonálnánk 1 nap. szerintetek ez mit jelent?
2012. aug. 24. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
mi egyszer beszélünk egy nap, de smsezünk végig! mióta vagytok együtt? hány évesek vagytok? egyébként mi azért beszélünk ennyit, mert távkapcsolatban élünk és csak hétvégente tudunk találkozni.
2012. aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugy szokás hogy délelőtt és este egy-két sms (esetleg este chat a neten ha fönt vagyunk) és annyi. Kell a saját élete és a szabad idő a másiktól mindkét félnek, nemhagynám hogy valaki annyira rámtapadjon. 16/L
2012. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát mi 2x szoktunk beszélni...de-t meg du-n mikor végez a melóval...azért annyira egymás agyára sem akarunk menni hogy 2 óránként 10 percet....jézusom...



N22

2012. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az h tenyleg sok. Nem lesz amit mondjatok egymasnak. en a paromal ritkan talalkozok mert en mashol elek. Evente 5, 6 alkalomal talalkozunk hosszab idore de igy is a napi max egybeszelgetes eleg, de van alakalom, hogy 3, 4 napig nem bezselunk, es igy is szeretjuk egymast!
2012. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Délelőtt beszélünk általában egyszer (de néha ilyenkor is csak 1 smst váltunk és kész), aztán este msn-en kb 1-1,5 órát. Mindenki elmeséli a másiknak, ha történt aznap valami érdekes, kicsit beszélgetünk még azon túl is, aztán elköszönünk. Ennyi.

2 éve vagyunk együtt.

2012. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi 3 és fél éve vagyunk együtt. 20L vagyok ő 22F, akkor lehet h ritkábban kéne keresni egymást
2012. aug. 24. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:

azzigen... 2 óránként 10 perc... kicsit sook.


mi már egy jó ideje együtt vagyunk és napont 1-2szer beszélünk meg ha valami eget rengetően fontos...

2012. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a napi 1, 2 elég, kivéve ha valami közbejön ami fontos dolog.


Nekem volt egy barátnőm, aki 20 percenként hívogatott és ezért lett vége.

Utólag már kikellett kapcsoljam a mobilt.

A munkahelyemen a kollégáim röhögtek, meg a főnököm se nézte jó szemmel, hogy folyamatosan csörög a telefonom.


És egyszerüen nemtudtam megértetni vele, hogy legalább a munkahelyemen ne hívjon folyamatosan.


Igazából most sem tudom miért tette.


sajnáltam is mert ő volt a legszebb barátnőm, de ezt nemlehetett bírni.

2012. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!