Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tetszek neki vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszek neki vagy nem? Ha igen, hogy lépjek felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok az egyik osztály társam mostanában szívat jó értelemben,megfogja a fenekem ,el lopja a tortartómat(utána vissza adja) most bejövök neki vagy mi mert állítólag a legjobb haverja szerint tetszek neki...és nekem is bejön a srác...

#az értelmes válaszokat
2012. szept. 12. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

igen bejössz neki


de a leírtakból arra következtetek, hogy nem lehettek idősebbek 13 évnél

2012. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de idősebbek vagyunk.:D és hogy jelezzem neki h nekem is tetszik?
2012. szept. 12. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ez igaz ti kib*szott hülyék vagytok. Az még oké h megfogja a segged, de az h ellopja a tolltartódat o.0"" De ha neked bejön akkor biztosra állíthatom hogy te is neki (amúgy nem fogdosna). Mondjuk gondolom nem az esze miatt szereted. Bár te is elég retardált lehetsz :) 14/f ;P
2012. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak nem tudom h jelezzem neki?:/ h bejön
2012. szept. 12. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Add a kezébe a melled is! (ha már van)
2012. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van.;) és biztos h nem.xD
2012. szept. 12. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:

mondd meg az a tiszta...de nem úgy hogy reggel belépsz az ajtón ő már ott van és akkor ,,Sziasztok! Te Pisti? mondtam már hogy bejössz nekem?" :D

Szóval beszéljétek meg kettesben ;)

2012. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát, próba szerencse.:D
2012. szept. 16. 10:07
 9/9 anonim válasza:
elég gyerekes viselkedés egy fiú részéről:xdd,.*vicces én utoljára 6.-ban csináltam ilyet kb.:dd,.haaha*na m1 add tudtára a dolgot a megfelelő pillanatban
2013. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!