Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízhatok így benne? Őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok így benne? Őszinteség jele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 2 hete ismerkedtünk meg, lassan jó pár dolgot összeszedtünk egymásról. Hivatalosan nincs kimondva, hogy együtt vagyunk, de egyébként az, hogy minden nap találkozunk, randizgatunk az nekem egyértelművé teszi.


Mástól hallottam vissza, hogy van egy csaj, elég laza életet él a pasik terén, és a sráccal össze szokott futni. Rákérdeztem, azt mondta, vele nem tudná elképzelni, hisz nem egy komoly lány. Nem tudom, volt e testi kapcsolatuk, nem is érdekel, mi volt előttem. Azt mondta, ő nem kell neki, és pont.


Erre ma, mikor találkoztunk, mondta, hogy este neki nem jó, hogy összefussunk, mert haverjaival találkozik meg a csajjal.... De semmi komoly, csak a csajnak volt egy ügye és próbál rá hatni. Meg konkrétan elmondta neki, hogy szeretne a sráctól többet. Szóval feltétlen muszáj nekik személyesen megdumálni ezt, hogy nem fog menni, mert én vagyok.


Bizalomról nem beszélhetek, mert nem ismerem rég óta, nem sokat hallottam róla ezelőtt. De miért mondaná így el nyíltan? Egyáltalán ez nem csak terelés? Bíznátok ilyenben? 21 éves a srác.



2012. szept. 12. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ez alapján hinnék neki. Pedig nem vagyok egy bizalmas típus. Csak utána aztán ne találkozgassanak ha összejöttök:)

23N

2012. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!