Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj ilyen kis kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj ilyen kis kedves, mindenkivel együttérző?

Figyelt kérdés

Minden kis szirszart megsajnálnak, h jajj nehogy véletlenül rálépjek egy koszos rovarra.. v pl a csöveseket, meg a környezetet..

Hol vannak a keményebb csajok?


2012. szept. 13. 00:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Érezzen , de nem sok értelme van mert ennyi erővel mindenkit megsajnálhatna vmi miatt.. egyébként meg ha csak a saját magam szemszögéből nézem én ki nem állhatom ha vki félt v sajnál. Legyen kemény és ne beszari, ennnyi! Persze azért szeretni lehet, meg cukiskodni, de nem szeretem ha vki túlzásokba esik.
2012. szept. 13. 02:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Ott a pont 9-es.
2012. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, hogy ezt mondom és előre bocs a kéretlen tanácsért, de érdemes lenne felülvizsgálnod az emberi kapcsolataidat. Tudod, nem attól lesz valaki beszari, hogy képes ÉREZNI. Kívánom, hogy sikerüljön lefaragnod ebből a tuskóságból.
2012. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele h csak 1 emberrel legyen ilyen és az én legyek, a többi ismeretlen balfácán meg egyátalán ne érdekelje ;) Nem tudom minek kell "jótékonykodni" meg kedveskedni másokkal amikor azok úgyis nagy ívben tesznek rá csak kihasználják az ilyen embereket.
2012. szept. 13. 15:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolkodsz. Senki nem mondta, hogy 0-24ig jótékonykodni kell, itt egyszerűen empátiáról van szó. Tudod, ez mit jelent? Hogy átérzem más baját, képes vagyok vele együtt érezni, megértéssel és toleranciával fordulok hozzá. Ha valaki pedig abszolút híján van ezeknek a tulajdonságoknak, azt nevezi a köznyelv bunkónak. Lehet itt arcoskodni, hogy leszarsz mindent, téged semmi nem hat meg, csak ezzel az a gond, hogy nem azt gondolják rólad, hogy hű de kemény gyerek vagy, hanem hogy egy gyökér. Remélem, érthető. De mondom, fölösleges ezen agyalnod, mert látszik, hogy nagyon rá vagy parázva a témára: minden zsák megtalálja a foltját. Ha te bunkó, érzéketlen csajt akarsz, akkor majd találsz is, ne aggódj. Hasonló úgyis a hasonlóhoz húz hosszú távon.
2012. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez csak olyan mint amikor az a sok h.lye majd megőrül pl egy színészért v egy énekesért, bármit megtenne érte, de azon nem gondolkozik el h fordított esetben az segítene-e neki???
2012. szept. 13. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!