Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak vagány de félénk lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vagány de félénk lányok?

Figyelt kérdés

Vagány , bevállálós, nem ilyedős, de mégis ha más nem de legalább megjátszák h félénkek :D Viszont azért tényleg kedvesek és tudnak szeretni is.

Én ilyen vagyok fiúba, szerintem érdekes a természetem , de nagyon nehezen találok hozzámillő csajt emiatt :S

Sokan félénknek látnak, emiatt nem kezdeményeznek, de a félénkek meg félnek tőlem mert vannak érdekes húzásaim :D

Leírni nem tudom pár mondatba csak így naggyából, remélem azért lehet sejteni milyenre gondolok :)

22/F


2012. szept. 13. 02:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
H érted azt h félénk?Mibe? Én az vagyok de érzelmekben, szval félek az érzelmektől, de amúgy nem vagyok ilyedős és bátortalan. Inkább bevállalós fajta :P
2012. szept. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sokszor a félénk és a visszahúzódó ugyan annak tűnik. Pedig nem az.
2012. szept. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én ismerek ilyen csajszit,külsőleg vagány de amúgy meg félén=DDDD
2012. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Álarc. Fél, ezért álarcot vesz.
2012. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
igaz én sokkal fiatalabb vagyok mint te de pont ilyen vagyok!:D 15/L ( az utcsó előtti mondatod meg ugy ahogy van egyezik velem)
2012. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért jó ha félénk mert akkor érzelmes, szeretgetős, aranyos és cuki, de emellett nem ijed meg semmitől, magyarán akár éjjel is be mer jönni a 8 kerbe pl :D
2012. szept. 13. 15:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Éjszaka egyedül nem megy 8kebe egy pasi sem, nem az hogy egy félénk lány..


"Azért jó ha félénk mert akkor érzelmes" - ezek szerint minden nem félénk csaj nem érzelmes? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan.


Nem félénk csajok azért jók, mert legalább kiölök belőled a félénkséget.

2012. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TOMAtm ***** válasza:
nincsenek.meg különben is ez a mátrix,amúgy egy burokban hesszelsz valahol egy dróttal a fejedben,nem mindegy?
2012. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 omba ***** válasza:
100%
Persze, - alacsony lányok is vannak, akik magasak!
2012. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán jó a megfogalmazás. Ha valaki félénk nem lehet vagány. A félénk szó nem helytálló. Vagány, de ugyanakkor érzelmes, inkább erre gondoltál ahogy a leírásban olvasom. Ilyen van persze, attól mert valaki vagány, életrevaló még lehet egy kapcsolatban érzelmes és gyöngéd.
2012. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!