Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sportos, vagány nőt mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos, vagány nőt mivel lehetne egy magamfajtának meghódítani?

Figyelt kérdés

Hölgy: 30alatti kidolgozott testű edző, futásmániás, szeret szórakozni járni, rengeteg haverja van és nagy vagányan dumálnak egymással, néha angolul is.

Én: átlagos 30 alatti, 1km futás után nyista levegő és vörös fej, szakadt Suzuki, gyári koszos meló, sosem szerettem a disco-t, és max 2 haverom van, azok is mint én, lepattant alakok. Viszont összemelóztam egy ház árát, és most így van egy kéróm.

Most (már másodszor az életben)szerelmes vagyok mint az állat, de még csak meg se mertem szólítani, hála a szokásos komplexusaimnak. Az első szerelmem is férjhez ment úgy, hogy még a létezésemről sem tudott. De őt nem hagyhatom elúszni! Elegem van, már mindjárt 30 vagyok. Cselekednem kell, de hogyan?


Nem egyszerű társalgásba bonyolódni vele, mert vagy melózik, vagy otthon van,( a szüleivel él), vagy valamelyik haverja van vele. Egyik alkalom sem jó. Akkor? Nem tudom, hová járnak szórakozni, vagy mikor, leskelődni vagy követni nem merem, mert biztos lebuknék. (Végső kétségbeesésemben mondjuk lehet hogy az lesz a vége.)


2012. aug. 22. 22:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
nem lehetett a szerelmed, ha a létezésedről se tudott.
2012. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

á-á-á- nee. Azért egy ilyen stalker szerű valakit ne csinálj magadból. Hogy lopakodsz a lány tán, az nagyon betegesen hangzik meg tűnik, még ha nem is vagy az.


Egyszerűen egyszer menj oda hozzá valahogy, akárhogy! valahogy csak meglehet oldani, ki veszel 1 nap szabit és aznap akkor mész oda amikor ő is ráér stb. Aztán beszélgess vele.

2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1-es, attól, még én szerelmes voltam.

2-es, nem én nem érek rá, ő olyan hozzáférhetetlen.

Nagyon szeretném őt, ezért írtam az osonós dolgokat, különben honnan a francból tudnám, hogy merre jár, mikor nem lakunk egy városban.

2012. aug. 22. 22:24
 4/30 anonim ***** válasza:

Ja hogy még csak egy városban sem. Én valahogy másképp képzeltem el a szituációt, de felesleges részletezni.


Mind1 a lopakodás akkor is gáz, főleg ahogy te is mondtad ha lebuksz, akkor akár ott helyben el is áshatod magad.


Inkább hagyd a francba és keress másik lányt, csak pazarlod az idődet, mert azért azt hiszem elég érezhető hogy ebből se lesz semmi, attól függetlenül hogy te nagyon szeretnéd. Meg ehhez, úgyis többet kéne találkoznotok, ismerkedni, stb. te meg máris szerelmes vagy belé... hagyd a francba

2012. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem tudok hol beszélni vele, mert:

Meló: zárt udvar, kocsival be- és kihajt

Otthon: becsengessek, hogy heló xy vagyok és tetszel?

Haverokkal: Kigyúrtak és nagypofájúak, a java zsaru, nem tetszem és leégetnek előtte, csak úgy poénból.


Ha esetleg küldenék neki pl virágot, az nagyon béna? Persze névtelenül.

2012. aug. 22. 22:31
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem. Épp ezért mondtam, hogy hagyd a francba. Látod te is milyen hülyeségeket sorolsz fel. Így a mágikus fekete gömbömet használva meg jóslóm, hogy mmmm mmm SEMMI SE LESZ!


A virágot max átvenné azt nézne, gondolkodna rajta egy kicsit és ennyi, berakná egy vázába. És azért is hülyeség mert névtelenül ok, és aztán? Majd egyszer odamész ja ezt én küldtem, akkor már akár névvel is lehetne, de ugye az se jó ergo ez sem khm.


HAGYD ÉS NE PAZAROLD RÁ AZ IDŐDET, főleg így ne. Hogy gyakorlatilag azt se tudja ki vagy. De ha így teszel akkor tegyél, én nem ajánlom. MÉG HA valami csoda folytán sikerül is találkoznotok, mire számítasz? Egy beszélgetés után beléd szeret vagy hogy? Garantálom, hogy ha megismerne se érezne semmit, max kedvesen mosolyogna aztán ennyi, nem fogja miattad ott hagyni a baráti körét stb., és ha ilyen barátai vannak akkor az elég nagy probléma számodra.


E-SÉLYTELEN. HAGYD!

2012. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Értem az érvelésed, de engem nem zavarnak a dolgai, pl barátai amúgy, csak a megismerkedésben. De miért látod ennyire esélytelennek? A leírásom alapján vagyis, hogy átlagember kontra vagány csaj? Vagy, hogy ilyen hülye ötleteim vannak, mert az a tehetetlenségem felett érzett dühömnek tudható be.
2012. aug. 22. 22:41
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

M a személyiségeteknek nem sok köze volt az érvelésemhez, leginkább semmi, az nem érdekel. Ez csupán puszta logika és józan ész.


Mitől lenne bármivel és több esélye ennek a kapcsolatnak, mert ezzel az erővel akkor akárkihez odamehetsz ugyanígy ugyanezekkel a dolgokkal, sőt aki közelebb van még követheted is.. szóval, másodszor semmi sem garantálja hogy te tetszeni fogsz neki, ha már úgyis említed hogy különbözőek vagytok, ez is lehet probléma.


Például nos ELÉG valószínű hogy mások az igényeitek, és az elvárásaitok úgy szintén. De most ismerkedésnél zavarnak a barátai, hát de ők mindig ott lesznek, csak azért mondom mert írtad hogy leégetnek előtte. Három, a szülei szimpátiáját se garantálja semmi. Sőt lehet nekik un szimpi leszel akármiért is, ami nem feltétlen kell hogy befolyásolja, de lehet hogy igen.


De igazából kár is ilyeneket írnom, mert ezek a dolgok sose fognak számításba jönni, mert ez a kis kapcsolat kb. addig tartana, hogy te (mondjuk ha eleve lehetetlen megközelíteni akkor nem tudom hogyan) odamész, ő érdeklődően esetleg furán néz rád hogy ?? te meg szia, öö igen?? - és nagyjából ennyi.


SEMMI jövője ennek a dolognak, mondom ezzel az erővel akárkihez oda mehetsz, na?. És a dühöd se a legkecsegtetőbb dolog, ezért is jobb ha minél előbb lemondasz róla, mielőtt még tényleg belehülyülnél vagy valami.


HAGYD, ugyan már egyébként is ha mondjuk összejön minden, mondom 890%-r tippelem hogy nem jönnél be neki. Ez megérzés. Ha ilyen egyszerű lenne ez az egész, akkor nem is lenne probléma a dologból.

2012. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Huh bocs de olyan jót röhögtem. :D Ha még csak egy városban sem laktok hol láttad meg vagy honnan tudod a nevét vagy nem tudom megláttad facebookon vagy mi? Honnan tudod hogy kik a barátai meg hasonlók? Esetleg tud a létezésedről mert kb ez olyan mintha már eddig is követted volna...
2012. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Bakker, te még nem voltál oda senkiért?

Tehát a fő kérdésemre az a válaszod, hogy SEHOGY!

Úgy gondolom, a mai világban jó, ha az embernek van állása, háza, kocsija (még ha szakadt is), vagyis, végső soron ezért teper mindenki, még a haverok is megházasodnak előbb utóbb. Tehát egy vagány munkanélküli csávó jó dumálni, meg táncolni, de nem egyéb komoly kapcsolatra. Miért nem jár valamelyikkel? Talán mert nem olyat keres. Tudom, hogy ez most csak találgatás, de nem értem, miért érzed ezt lehetetlennek? Jó, oké elismerem, szóba kell elegyednem vele valahogy. A mostani fiatalabb korosztálynak jóval könnyebb, beb@asznak discoban és meghódítanak bármilyen lányt.

2012. aug. 22. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!