Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerelmes vagyok? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok? :/

Figyelt kérdés

van egy fiu akivel nagyon sokat beszélgetek az interneten.

már találkoztunk is egy párszol.

amikor az interneten beszélgetünk olyan érzésem van mintha szerelmes lennék bele.de ha viszont a talin beszélgetünk akkor eggészen más érzésem van...

ő bevalotta hogy tetszem neki meg hogy szeret... és kérdezte hogy én mit érzek iránta.. de nem tudom eldönteni hogy szeretem vagy sem.

lehet hogy ez hüje kérdés de nem akarom megbántani :/

szerintetek mit tegyek?? mi a véleményetek erről az egészről??!

14/L


2012. szept. 13. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hormonok... :)

Nem kell minden érzelmet elmondani ("Én_most_Téged_szeretlek_Béla"), elég, ha érezteted vele, vagy ha nagyon ki akarja kényszeríteni, mondd, hogy kedveled és szeretsz vele lenni. Ennyi. A többi meg majd alakul.

Sok sikert! :)

2012. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vélemény az hogy meg kéne tanulnod helyesen írni, mert ha ennyire neten nyomod akkor egy normális pasi már az írásodtól falnak megy.

De félre téve ezt, úgy hogy csak neten érzel valamit amit te szerelemnek hiszel az úgy semmi, pláne úgy nem hogy amikor találkoztok akkor semmi sincs... pont hogy élőben kéne érezned valamit, és nem fordítva.

Azért más neten, mert ott bárki lehet kedves megnyerő meg ilyenek, arc nélkül könnyű a srácnak, élőben viszont már más, rögtön mindketten félénkebbek lesztek meg ilyenek. Szerintem ne alapozz netes kapcsolatra csak akkor ha a net csak az elején van jelen és utána találkoztok rendszeresen és úgy érzed magad jól vele.

2012. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A neten szabadabb, nem izgul, görcsöl hogy mit írjon, hogy írjon, sokkal lazábban, könnyedebben viselkedik, ami neked szimpatikus.

Élőben lehet azért nem tetszik neked, mert már nem ültök a biztonságot adó monitor mögött. Szemtől szembe már nem olyan könnyű a fiúnak szórakoztatni téged...

Adj még neki időt, legyetek többet együtt, ne a csetelés alapján ítéld meg.

Ha viszont jó pár találka után sem tetszik élőben, nem olyan "jó fej" mint a gép előtt arc nélkül, akkor el kell gondolkozni hogy miért... Melyik az ő igazi arca?

Lehet hogy csak a neten tud olyan lenni...személyesen nem.

Ha így van, szerintem hagyd őt és ne beszélgess vele többet, akkor nem vagy belé szerelmes. Jobb nem hitegetni a fiúkat...

2012. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

*eggészen - egészen

*hüje - hülye

*fiu - fiú

*internet - Internet


Szerintem nagy kertben nagy medence is elfér.

Hónaljszagú kutyát pedig be nem engednék a lakásba.

2012. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a helyesirásom azért ilyen mert telefonrol irok és ráadásul ideges is vagyok mert nem tudom mit tegyek!!
2012. szept. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!