Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2éve van barátom szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve van barátom szeretem, de ő elötte volt egy kapcsolatom. Nem tartott sokáig nem is nevezném kapcsolatnak, de nagyon szerettem! Segítség?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk,mostanába nem beszéltünk! De ha hirtelen meglátom valahol izgatott leszek. Nem gondolok rá,de ha látom úgy átölelném!!Lehet nem múlott el még a szerelem?? Szeretem a barátomat nagyon!! Segítség mit tegyek??
2012. szept. 13. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom pontosan hogy ilyenkor mit lehet tenni mert ez az amikor két embert szeretsz,szerintem az lenne a legjobb ha megbeszélnéd ezt azzal a fiúval.
2012. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy a barátodat feladnád-e egy kósza izgalom miatt, melyet csak akkor érzel, amikor látod. Ha igen buta vagy. Soha nem felejtjük el, akit először szerettünk igazán, de én nem dobnék el egy két éves kapcsolatot, mert nem éri meg. Vagy ha eldobnád, akkor soha nem is szeretted a mostani párod. Hány éves vagy, ha szabad kérdezni?
2012. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre 2 embert szeretsz? ez hogy megy? o.O
2012. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki pár hónapja hogy nem közömbös és igazából arra számítottm hogy észhez térit de azt a választ kaptam hogy valaholmég ha nem is szerelmes belém szeret.. :/
2012. szept. 13. 15:38
 5/10 A kérdező kommentje:

18 . nem soha nem adnám fel a mostani kapcsolatomat!!!

A barátom szeretem! Csak tudjátok ez a meg magyarázhatatlan érzés nem is szerelem talán vonzódás??

2012. szept. 13. 15:41
 6/10 A kérdező kommentje:
A barátommal szinte sehova nem megyünk ami nem is nagy baj többet vagyunk együtt,viszont az “ex“ barátomal bulizás órákon át tartó tánc ... :/ ahogy idősödöm megy el az eszem ;)
2012. szept. 13. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:

én is így vagyok...csak mi 6 éve voltunk együtt igaz 3 hónapot...első szerelem volt meg ilyenek...csak bonyolult...már nem érzek iránta semmit de ha meglátom ugyan abban a cipőben vagyok amibe Te...eszméletlen rossz...szerencsére ritkán nagyon ritkán látom és elég kicsi az esélye hogy véletlenül is találkozzak vele...hála az égnek :)

És én is detto imádom a párom már 5 éve :)

Hogy mit tegyél? Én azt csinálom ha netán látom valahol hogy "nem veszem észre"....bár ez Neked nehezebb lenne mivel egy suliba jártok :/


N22

2012. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt a mócert alkalmazom h “észre sem veszem“ pedig majdnem minden szünetbe látam ma is:/ és az a pláne h a barátom régen féltékeny volt rá.. és az“ex“ ha együtt lát minket olyan csúnyán néz meg alig akar köszönni ha egyedül vagyok :/
2012. szept. 13. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:
úgy veszem észre, hogy tényleg szereted a párod, akkor meg annyit tehetsz, hogy olyankor a párodra gondolsz, ha meg hiányzik a szórakozás, azt a pároddal beszéld meg.
2012. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lényegében nem voltam soha nagy bulizós csak tudod jó volt az az érzés amikor táncoltunk mert olyan csodálatal nézett rám! Vagyis jól éreztem magam vele a mostani párom pedig nem szeret táncolni:/ .. annyira szeretjük egymást és még is“ veszekszünk“ ma pl itt is hagyot :S
2012. szept. 13. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!