Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz hatással vagyok a barátnőm egészségére, tehetetlen vagyok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
mióta megismertem a barátnőmet ő állandóan rosszul van és gyakran kerül kórházba mert miattam idegeskedik, elájul meg stb... szóval magamat hibáztatom, mit kéne tennem? semmit ötletem nincs
2012. szept. 13. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért kell idegeskednie miattad?

Esetleg kényszerből mérgezed, mert valami mániákus vagy?

2012. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az idegeskedés okát szüntesd meg és vigyázz rá,foglalkozz vele többet,ha mégis rosszul lesz...
2012. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt én se tudom mit idegeskedik, nekem se mondja el
2012. szept. 13. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy zsarol, vagy nélküled is ilyen lenne. Nem valószínű, hogy a létezésed megbetegíthet valakit.
2012. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fú, de nem szeretem az ilyet. Miaz, hogy azt állítja miattad lesz mindig rosszul, de b*szik se elmondani mi a baja veled!?

Konkrétan megfognám a pofikáját és a képébe mondanám hogy fejezze be a hisztit és mondja el mi a baja, vagy engem többé nem lát.

2012. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, ő a hülye, nem kéne téged hibáztatnia. Neked sem feladatod, hogy meggyógyítsd az idegbetegségét. Ahogy valaki írta, igaza van, hogy ezzel zsarol, hogy aztán azt tedd, amit mond, mert félsz, hogy különben baja lesz... Kezeltesse magát, és amikor rendbejött, akkor majd kész lesz egy kapcsolatra...
2012. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Az ilyesmi inkább orvosi kérdés. Különben meg legyél nagyon kedves és türelmes vele, ennél többet nem tehetsz azért, hogy megnyugtasd.
2012. szept. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!