Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt férfi anyukája miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfi anyukája miért szól bele, hogy mennyi időt van velem?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja,szeret,és komoly kapcsolatot akar velem.Általában hetente egyszer talizunk,keveslem.És anyukája mindig beszól,hogy mennyi időt tölt velem.Mit gondoltok erről az egészről?

2012. szept. 13. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert az a felnőtt férfi nem mondja meg az anyukájának (ezért vagy azért), hogy "anyu, én őt szeretem, kérlek ne szólj bele a magánéletembe".
2012. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez azt jelenti,hogy nem szeret?Vagy még változhat a helyzet,és lehet,hogy a lábára áll?Légyszi aki válaszol,írja meg,hogy fiú,vagy lány válaszoló-e!

Tisztelem a szüleit,és nem akarom megbántani,hogy mondjam meg a barátomnak,hogy ez sztem nem normális,és hogy hosszú távon nem működik egy kapcsolat,ha anyuka dönti el a párkapcsolatát?

2012. szept. 14. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, ogy belülről még nem olyan félnőtt. És ez nem korfüggő, van aki sose nő föl. Az anyukák pedig szeretnek mindenbe beleszólni.
2012. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogy lehetne rávezetni,hogy ez így nem lesz jó?
2012. szept. 14. 00:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre sztem neked nem lesz ráhatásod! Ezt abból gondolom, hogy itt kérdezel, mert ha pl. karakán menyecske lennél, és osztanád a pasid, akkor esetleg, de így...

Van ez így 1-2 embernél, hogy a szülei véleménye fontosabb, mint a párjáé (megfelelő arányban ez nem gond), de ne szomorkodj, az idő neked dolgozik!

2012. szept. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:
100%
Nem felnőtt férfi,legfeljebb elszállt felette az idő.
2012. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Az ilyen nem felnőtt férfi, hanem egy túlkoros kisfiú.
2012. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem írtál róla, de remélem nem egy 'anyucikedvencével' hozott össze a sors. Ha igen, akkor menekülj!
2012. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudsz mit tenni. Ha karakán menyecske lennél, akkor csak magadra haragítanád a barátodat is, mert egy férfinek soha nem szabad az enyja ellen beszélni, meg az anyósjelöltet is. Egyszerűen a pasidnak kell felállítania egy fontossági sorrendet magában, de ha ez az igény magától nincs meg benne, akkor nem tudsz ellene mit tenni.

Felnőtt kapcsolatban a heti egyszeri találkozás pedig egyszerűen nevetséges, még a kapcsolat elején is. Ha meg már pár hónapja együtt vagytok, akkor már az összeköltözés kéne, ogy szóba kerüljön nem pedig az, hogy találkozzatok-e heti kétszer...

2012. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!Igen,felnőtt emberek vagyunk,és már néhány hónapja tart a kapcsolat.És ő nem látja,hogy ez így nem igazán van jól?(Már nem 20 éves a barátom). Tudom,nem itt kéne ezt kérdeznem,de számomra egyszerűen hihetetlen,hogy ezt nem látja?
2012. szept. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!