Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan férfi akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan férfi akinek én lennék az ideális nő és nekem is ő lenne az ideális férfi?

Figyelt kérdés

Természetesen nem tökéletesre gondolok.


Legfontosabb dolog az lenne, hogy barátok is legyünk és szerelmesek is és úgy jöjjünk össze, hogy szerelmesek legyünk, ne arra várjuk, hogy majd kialakul.

Szeretem jól megismerni mégis kivel jövök össze. Akkor vonz egy férfi ha látom, hogy emberileg értékes, de persze a külső is fontos. Hasonló vérmérséklet, életvitel, gondolkodás is fontos, szerelemről, vallásról, emberi játszmákról.


Külsőmmel elégedett lehetek, 167cm és 55kg vagyok. Sokan mondják, hogy szép vagyok, de általában pont azoknak nem vagyok az esete akikért megőrülök. :D


Fontosnak tartom a személyiségfejlesztést, érdekel az agykontroll és különböző önismereti dolgok. Szeretem a természetet, nem vagyok bulizós típus, de ha lenne kivel kimozdulni akkor néha azért jó lenne elmenni valamerre. Együttérző, odaadó, ragaszkodó is tudok lenni, de ezt nagyon kevés férfi váltja belőlem ki. Nem szoktam megjátszani magam, taktikázni, fontos az őszinteség. Nem szeretek senki felett ítélkezni, nem lehet tudni, hogy valaki miért olyan amilyen.


Alapelvárásként annyit tudnék megemlíteni, hogy vonzódjunk egymáshoz. Pozitív dolog ha egy férfi szép fehér bőrű, egészséges benyomást kelt, nem túl izmos és nem is vékony. Számomra vonzóbb aki a hétköznapi életben szedi magára az izmot, mint aki kondiban. Előny az is ha nem jár élénk színű ruhákban. Sokkal férfiasabb.


2012. szept. 13. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hm.. ezek a kockák..kik a gép előtt ülnek.. :)))
2012. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Jaj cucika, pedig nekem van jó kis bőrrákom is, meg Neonződ vászonzakó, nem kellek? F/78
2012. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
engemis érdekelnek az érdekes dolgok, az ember működése szeretek iylenekröl beszélgetni/olvasni buliznise járok, de szerintem külsőségekben nem felelnékmeg :D
2012. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért ezt elég sok férfi illetve nő biztosítani tudja, biztos sok ilyen van, csak meg kell találnod, aki pont ilyen, és akinek pont olyan kell, mint amilyen te is vagy.
2012. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
3- vagyok, am ha ilyesmik érdekelnek miértnem mész el pl. egy NLP tanfolyamra ott biztos sok hasonló gondolkozású ember van és válogathatsz is :)
2012. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont olyan vagy,mint az a lány akit szerettem.

És vele pont így akartam összejönni,ahogy most írod,de sajnos idő előtt megbántott,így végül azt mondtam neki,h nem akarok tőle semmit,pedig a vonzalom az megvolt köztünk,és talán már a barátság is...:/


Remélem te nem fogod így elrontani...

2012. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos hát én is hasonló beállitottságu vagyok !

csak az önismereti dolgok annyira nem kötnek le !

17/f

2012. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hole Hunter ***** válasza:
Egy ilyen felsorolás után már csak egy kérdés vetődhet fel...név szerint kire gondoltál?...
2012. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Külsőt kivéve, ilyen vagyok. Csak lány. :-)
2012. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
beszéljünk..:D küldtem privit:D unatkozom....és ahogy elnézem te is:D 20f
2012. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!