Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy baba összetarthat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baba összetarthat egy kapcsolatot? Fiúk ti csak azért együtt maradnátok a párotokkal mert babátok van tőle?

Figyelt kérdés
Főleg férfiakat/fiúkat kérdezném,de érdekel a lányok véleménye is.
2012. szept. 14. 13:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A baba nem tart össze egy kapcsolatot. A gyereket nyilván támogatnám és segíteném a nevelésben, de miatta nem élnék látszatkapcsolatban 35F
2012. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és gusztustalan, ha valaki egy gyerek életét tenné tönkre, csak hogy megtartsa a párját.
2012. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
nehéz kérdés alapból úgy vagyok a témával h aki hülye szenvedjen.. de h saját magam ott maradnék-e arról gőzöm nincs.
2012. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
NEM! Sok nő azért próbál "véletlen" babát összehozni, hátha amiatt vele marad a pasi. Amellett, hogy ez gusztustalan és genyó dolog nem is célravezető. Legalábbis nálam nem lenne az... Ahogy az első hozzászóló írta amennyire tőlem futja a gyereket segíteném de ami nem megy az egy gyerektől sem fog menni. 22/F
2012. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik nő ezt hidzi, hogy egy gyerekkel rendbehozhatja a akpcsolatát, vagy megtarthatja a párját, a beleesik az ősi hibába. Iszonyú nagy hülyeség. Az meg kimondottan szemétség, ha valaki a másik tudta nélkül esik teherbe (pl. direkt nem szedi a fog.gátlót).

Két ember kapcsolatát két ember tudja összetrtani, nem egy "áldozat" harmadik.

2012. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm csinálta ezt hogy abbahagyta a gyógyszer szedését és teherbe esett,de a barátja úgy tudja hogy csak gyógyszert váltott és úgy csúszott be a baba.
2012. szept. 14. 13:24
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok,bocsi, lemaradt, hogy lány vagyok. :)
2012. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Na erről meg fognak oszlani a vélemények.


Szerintem attól függ, hogy mennyire súlyosan inkompatibils egymással a két egyéniség. Ha nagyon áll a bál napi szinten, akkor már inkább a szakítás mint az idegosztály / elvonó / temető. Emellett a gyereket is idegileg tönkre fogja tenni a mindennapos stressz, annak meg pont semmi értelme.


Ha meg arra gondolsz, hogy "suttyomban" esik teherbe valaki "véletlenül" a másik akarata ellenére, akkor én úgy otthagynám az ilyen nőt mint a huzat. Egye meg amit főzött egyedül.

2012. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

én nő vagyok. úgy gondolom, a gyerek max egy darabig tart össze egy kapcsolatot. többeket is ismerek, akik azért vállaltak gyereket, mert rossz volt a házasságuk/kapcsolatuk. az a tendencia, hogy fél évig szupi, 1 év után ugyanolyan minden, 2 év után jobban utálták egymást mint előtte, és a nemegészen 3 éves gyerek mellett meg elváltak. legalább 3 ilyen van a környezetemben.

anyukám mindig azt mondta, két dolgon lehet a legtöbbet veszekedni: pénz és a gyerek.

azt gondolom, ez kb igaz is. ha nincs gyerek és már rossz, utána csak rosszabb lesz általában, mert mégegy helyzet, amiben ki fognak ütközni a véleménybeli, vérmérsékletbeli különbségek.

2012. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálokozzon az ismerősöd, kérdező, ha majd jól otthagyják gyerekkel együtt. Az ilyet nem tudom sajnálni.
2012. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!