Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éve vagyunk együtt barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve vagyunk együtt barátommal a kapcsolatunk tökéletes, anyagi háttér is megvan én 17vagyok ő 21. szerintetek a baba még korai lenne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen, korai... érettségid van már? Tovább tanulni nem szeretnél? Karriert nem szeretnél? 20 éves korodig még sokat változhatsz... és még akkor is korainak mondható egy baba, az nagyon nagy felelősség..
2010. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem igen.

Én 19 vagyok de el se tudnám képzelni hogy ilyen fiatalon gyerekem legyen....17 évesen meg pláne nem...

Hiszen még nagyon fiatal vagy suliba is jársz gondolom.

Végezd el a suit tanulj tovább és majd utána jöhet a baba:)

2010. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Ne kövesd el azt a hibát hogy babát vállaljatok!

Korai hidd el, neked még élned és a párodnak is élni kell!

Bulizni, még a kapcsolatotok nagy próba előtt áll, kitudja mi lesz 1-2 év múlva!

Nekem van 1 ismerösöm bár neki nincs gyereke de ő hamar férjhez ment, és ma már megbánta mert az életébe van 1 új személy, és akivel nem lehet mert ott van a házassága!

2010. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
én 16 vagyok, de el sem tudnám képzelni, hogy egy év múlva anya legyek. még 4-5 év múlva se nagyon...
2010. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
bőven ráérsz még... nem vagytok rá felkészülve ezt garantálom .
2010. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Még tényleg iszonyú korai.Még nagykorú sem vagy.Dolgozni vagy tanulni kellene még és élni is egy kicsit mielött teljesen lekötöd magad.A baba jó dolog,a világ legjobb dolga,de semmi más nem változtatja meg annyira az ember életét,mint egy gyerek.Soha semmi nem jár annyi lemondással,mint az,hogy neki mindene meglegyen és neki jó legyen.

Az anyagi háttér alatt mit értesz?A szüleitek anyagi hátterét vagy a tiéteket? Együtt éltek?Dolgozik valamelyikötök?

2010. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Gyereknek gyerek?:O

...mert még szinte te is gyerek vagy, hidd el...!

Jézusom...én is család centrikus vagyok..., de még most sem tudnám elképzelni, hogy gyereket vállaljak...

Pedig én 2 évvel idősebb vagyok nálad...

Oké, hogy megvan az anyagi háttér...de később is meglesz...

Meg eleve...3 év az nem sok, már bocsi...mármint gyermekvállaláshoz szerintem kevés...főleg ilyen fiatalon...

19/L

2010. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Tyűű :o Inkább még bulizzatok és éljétek ki magatokat. Lassan 20 leszek, de még eszembe se jutott, hogy gyereket akarjak. Vagyis de, de majd csak jó sokára.
2010. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Te hallod, nem a barátod tett fel nem rég itt egy kérdést?


Amúgy az említett srácnak (még ha nem is a barátod) leírtam, hogy szerintem ez egy 17 évesnek nagyon nagyon korai. Esetleg majd érettségi után lehet ilyenen gondolkodni, ha úgy döntesz, hogy tovább nem akarsz tanulni.

2010. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Gyereknek gyerek nem való. Majd ráérsz 5-6 év múlva, még 20 évesnek is nagyon korai, ne rohanjunk már annyira, még fel se nőttél.
2010. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!