Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik valaki az osztályból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki az osztályból. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban aki tetszik. Nem bírom megállni hogy ne nézzek rá és ne mosolyogjak.:) Ha nincs velem. akkor hiányzik és folyton rá gondolok...:) Na most észrevettem hogy ő is egyre többet néz és szintén mosolyog rám... meg egyre többet akad össze a tekintetünk. Most mit tegyek lépjek én először vagy várjam meg őt amíg rá nem veszi magát?? És mi van akkor ha sosem jön oda hozzám és nem fog kezdeményezni? És ha pl. kezdeményezek és félreértelmeztem azt ahogyan rám néz és mosolyog meg hogy egyre többet találkozik a tekintetünk az órákon és kinevet?? Nem tudom mit tegyek.. Lécci segítsetek!! :/ :) :)
2012. szept. 14. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak ?
2012. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
33%
minden 3. kérdés ilyen.találd már fel magadat.
2012. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most te fiú vagy, vagy lány?!
2012. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 68%-os.Ez az oldal ezért van,ilyen kérdésekre,és minden szituálció más,másak a történetek,és a kérdező azért tette fel a kérdést,mert kíváncsi a mi "objektív" válaszunkra,ezért ne becsmérelj senkit se!


A válaszom pedig:


-Először is a korod?Csak azért mert minden korosztályban más,ahogy fejlődnek a fiatalok.10-13 évesek cseszegetik egymást mint a dedóban,szerintem itt nevetséges a "szerelem",tisztelet a kivételnek.Ha 15 körül vagy,a lányok többsége általában ilyenkor érettebb érzelmi téren mint a fiúk,itt előtérbe kerülnek a kapcsolatok,és ezt követő szomorúság,boldogság.Annyi mondok,hogy egy fiú ha kinevet egy lányt,az egy bunkó paraszt szemétláda.Egyszer élsz Te is,egyszer mindent ki kell próbálni.A kezdeményezést is beleértve:)

-Mennyi ideje ismered a srácot?

2012. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én 16 vagyok és lassan 2 éve ismerem. Még a felvételis előkészitőn ismertem meg. utána fb-n beszéltünk kb fél évig utánna már nem. másik suliba vették fel és most átjött az én sulimba úgyhogy újnak számít még de csak engem néz mindig mert én is szoktam őt...:)
2012. szept. 16. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!