Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatotok. De egy másik fiúról kiderül,h tetszel neki,sőt kedvel is téged,de tiszteletben tartja,hogy neked barátod van. Gyakorlatilag szerelmet vall neked,de leszögezi,h így semmit sem akar tőled,és még azt is felajánlja,h csak barátod is lesz szívesen,ha mint kapcsolat nem működik. És egyáltalán nem esik kétségbe attól,h nem lehetsz az övé,hanem megpróbál továbblépni,de téged sem felejt el. (Egyáltalán létezik még,hogy ilyen megtörténik?)


Ez most pusztán fikció,csak eljátszottam a gondolattal,hogy mi lenne ha...



2012. szept. 14. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,ez tényleg fikció. A férfiak nem igazán tudják méltósággal viselni ha vesztenek. Ha ez velem történne meg,én esküszöm összejönnék a másik fiúval,ez annyira romantikus,de mégis férfias lenne. Sajnos ilyen tényleg max a filmekben történik.:$
2012. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

értelek, te is regényt írsz...

ez is szentimentális


szóval, egyáltalán semmit nem akarna tőlem, soha egy piszkos gondolata nem volt (hé, ez jól mutatna a regényben...csak megcsalás lenne a vége, mert valahogy tudomást szerezne a főhősnő ezekről a gondolatokról)

2012. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű lenne a szituáció. Nekem olyan barátra nincs szükségem, aki mint egy dökkeselyű ott lesi körülöttem, hogy mikor kezd el végre haldokolni a jól működő kapcsolatom. Elküldeném és megmondanám neki, hogy soha többé ne keressen. Plusz elmondanám a pasimnak is, hogy mi történt, nehogy valamit terjesszen rólam az ilyen kis alattomos jellemű féreg, de megnyugtatnám, hogy lerendeztem a szituációt. De ha ismét megkörnyékezne, akkor abból iszonyat balhé lenne!
2012. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:D #3! ez jó!

ez tetszik


igen,valóban regényt írok,és minden jó ötletet szívesen fogadok,ami inspirálhat!

2012. szept. 14. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondod,hogy erről írsz regényt?

Erre még van kereslet?

Egyébként nekem tetszik az ötlet,és szimpatikus a főhős,mármint a fiú. Ha kész a regény majd szólsz?:)

2012. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én igazából úgy tervezném,h nem dögkeselyű lenne a srác,hanem inkább egy földre szállt angyal. Mármint tényleg az a mesebeli herceg benyomást keltené,tehát alapból egy ilyen gazdag jóképű fickóra gondoltam,aki mindezek mellett,hatalmas szívvel rendelkezik. Egyszerűen szereti a lányt,de soha nem fogja megkapni,és igazából nem is ez a célja,hanem csak az,hogy boldog legyen a lány. Aztán persze a lányt ez feszélyezni fogja ez a helyzet,h így odavan érte,és el fogja küldeni a fiút,aki le is lép...
2012. szept. 14. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez durva! De ez nem regény,inkább dráma.
2012. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!