Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ha egy lány zárkózott?

Figyelt kérdés
vonzóbbá teszi,ha zárkózott? vagy teljes zsákutca és inkább nem foglalkoztok vele?
2012. szept. 14. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha szép is mellette, akkor legyn inkább zárkózott mert azt jobban szeretem!
2012. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem kinyìlik lélekben akkor tetszik.De ha velem is ugyanolyan zárkózott akkor sajnos nem hiszem,hogy működhet.A kapcsolat bizalomról,az érzelmek megosztásáról szól.

16/F

2012. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

a zárkózott az semmiképp sem előny.

ha visszafogott, csendes azzal nincs baj de ne azért legyen az mert fél.

persze nem kizáró ok csak ált. baromi nehéz esetek az ilyen lánykák

2012. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló elmondta a lényeget.

Én szeretem ha egy lány zárkózott,de ha senkit nem enged közel magához akkor nem lehet vele párkapcsolatot kezdeni,vagy ha mégis sikerül akkor se hiszem,hogy hosszú életű kapcsolat lesz belőle,mert ha a párja előtt sem képes megnyílni akkor azzal azt sugallja,hogy nem bízik a fiúban és egy kapcsolat tudtommal bizalomra kell,hogy épüljön.

Nem rég próbálkoztam egy zárkózott lánynál,mert tetszett,pont a zárkózottsága miatt,de nem jutottam vele egyről a kettőre,pedig tényleg kivételes lánynak tartottam és tartom még ma is.De ez csak egy lány volt és ha esetleg összehoz a sors egy hozzá hasonlóan zárkózott lánnyal nem biztos,hogy feladnám.

21/F

2012. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hendikep, de vannak olyan srácok, akik kedvelik a kihívásokat - feltéve, ha nem tűnik eleve lehetetlennek a vállalkozás!
2012. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha visszafogottabb akkor az tökéletes, nekem jobban bejön, aranyosabb :D
2012. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Zárkózott lányban legalább van egy kis remény hogy normális lehet


Aki ezért nem foglalkozik veled azt sz*rd le,a normális srácok úgyis foglalkozni fognak veled,de azért ne vidd túlzásba se a zárkózottságot

2012. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!