Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14evesen első párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14evesen első párkapcsolatban muszáj hazavinni a csajt?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze. Ő nagyon gazdag az én családom meg szegény (egy szobában két nagyobb tesoval). Egy olyan iskolába járunk (egy osztályba) ahol mindenki jól el, gazdagon. Rólam pedig elhiresult h gazdag vagyok pedig csak van egy jó mobilom és egy vans cipőm. Na szóval szerintem mindenki ki cikizne de ez annyira nem lényeg. Szóval ezért nem akarom felhozni másrészt pedig apám miatt mert elég gáz.... 14f

2012. szept. 15. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Előzönek: ez nem a szexualitás kategória, szerelmes pedig 14 évesen is lehet az ember. Köszönjük, hogy nem válaszolsz olyan kérdésekre, amikre nem tudsz.


Kérdezőnek:

Szerintem még bővel ráértek ezzel, egyelőre simán elvagytok úgy, hogy elmentek sétálni együtt...stb. De nem jó, hogy úgy gondolod, hogy ez ennyit számít, hogy mennyi pénzetek van. Nem kell most rögtön, de idővel nyugodtan elmondhatod a lánynak, hogy valójában ti nem vagytok gazdagok, nem hsizem, hogy ez bármit is számítana, mert valószínűleg ő téged szeret nem a vans cipőt a lábadon.

íha 14 éves vagy, akkor gondolom jövőre középiskolába mész, ott már ne szégyelld, hogy nincs pénzetek meg kacsalábon forgó palotátok, különben is, te erről nem tehetsz, majd ha felnősz, akkor te máshogy alakítod az életed legfeljebb. Jobb az, ha tudják mi a helyzet, mint egyfolytában hazugságban élni...

2012. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha összejöttetek, valld be neki az igazságot, hogy egy átlagos családban vagy... Ha szereted, mit hazudozol? Gondolom megérti és így is elfogad téged. Ő átmegy, nem ecseteli a házat senkinek, így hogyan cikiznének ki?
2012. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM, szóval igen vidd haza. Ne érdekeljenek ezek a dolgok. Mondjuk ha egyébként nem akartok átmenni hozzád akkor például felesleges, mert csak azért nem kell hogy na most már itt is voltál. Majd ha úgy alakul menjetek hozzád
2012. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha őt az zavarja, hogy nem vagy gazdag, hagyd a fenébe, mert akkor ez nem szerelem. Én se vagyok gazdag, de mégis boldogan élek. ,,Nem az a szegény akinek kevese van, hanem aki többre vágyik.'' Hidd el, hogy aki téged tényleg szeret, nem fog fennakadni ilyen dolgokon! :) 14L
2012. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit leírtál egy teljes illúzió. Nem igaz. Ahogyan te ki tudod mutatni a vans cipővel meg a jó mobillal, hogy gazdag vagy, ugyanezt teszik az osztálytársaid is, csak ők lehet hogy észre sem veszik mert a szülők mindent megtesznek annak érdekében, hogy a gyerekük jól nézzen ki, márkás cuccokban járjon iskolába a gyerek, jó telefonja legyen, stb. Otthon meg nyomorognak, és sokszor lehet, hogy az anyuka szűkösen osztja be a konyhára valót. Ez jelenleg egy nagyon nagy szociológia probléma Magyaroroszágon. Ezt onnan tudom, hogy a tanárom aki szociológiát tanít látja, hogy a magyar gyerekek úgy néznek ki mint a milliomosok közben pedig a szülők szakadt rongyos ruhákban mennek a fogadóórákra.

Nem tudom, mennyire érted a helyzetet, ha idősebb leszel majd megérted.

Az én szüleim is ilyenek voltak, mindig így járattak iskolába. Megszoktam és most már magamnak teremtem elő a ruhát meg ami kell. Hozzáteszem az őszre most nyáron kemény munkából szedtem össze a pénzt Oakley szemüvegre meg cipőre, egy menő bőrkabátra, meg versace farmerra. És ami a legszomorúbb, hogy nem igazán esek a lányok figyelmébe még ilyen cuccoktól sem. Még barátnőm sem volt pedig 20 éves vagyok.


Bocs ezt nem igazán válasz a kérdésedre de le kellett írnom.


Hát ha nem akarod hazavinni, ne vidd haza. Mond el a lánynak az igazat, sokan vagytok egy helyen. Nem akarod, az otthoni életedet keverni a párkapcsolattal, ha a lány szeret meg fog érteni. Ennyi


Ha kérdésed van írj privátot.


20/F

2012. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!