Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha járok egy csajjal, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha járok egy csajjal, mennyi idő kell hogy már történjenek dolgok? Hogy mennek az első napok egy ilyen párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
dolgok alatt smárolást , simit meg és egyéb hasonló dolgokat értek
2008. szept. 25. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ez emberfüggö. Szerintem érdemes várni, puszi egy kis smár nem árt ha a lány engedi.De ne légy tolakodó.De a simivel és más egyébbel bőven ráérsz.Szerintem a 3-4 hónap az ideális.

2008. szept. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Attól is függ hány évesek vagytok. Szerintem még fiatalok, így azt mondom először csak arca puszi, sétáljatok, beszélgessetek sokat, majd ha mindketten szeretnétek akkor utána szájra puszi, majd csók, és fokozatosan a többi. Nehéz lenni dátumra meghatározni mennyi idő teljen el, mert ez függ a kortól, attól mennyire vonzódtok egymáshoz. Mondjuk egy 16-17 éves későn érő, első kapcsolatos fiú vagy lány között az arcra puszitól a csókig elég csak 1 vagy két hétnek eltelnie. De egy 12-13-14 évesnek szerintem kell az a 2-3 hónap. Minek sietni?!

És a simogatás majd a csók után jön, amikor már beleélitek magatokat a csókolózásba és jár a kezetek egymáson.

2008. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16-17 évesen azért már az első csóktól szokták a járást datálni. Többi meg tényleg emberfüggő. Van aki pár nap alatt beadja a derekát, mert tudja, nem fogja megbánni a dolgokat, van akit egy évig kell fűzni. Felnőtt korban meg ugye gyakran megesik az első randin, persze természetesen gondolom, itt senkinél soha nem történt ilyen szörnyűség :D
2008. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miert kene 14 evesen 2-3 honapot varni a csokkal?:D Vicces.

En meg a simogatassal[khm, mindenfele:p] se vartam semeddig a mostani baratommal, rogton az elso randin.

2008. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
78%

Utolsó válaszadónak: Hát ne haragudj, de aki az első randin beadja a derekát (akár csak simi "itt is ott is") arról a fiúknak meg van a véleménye. Aztán majd csodálkozol, ha nem tisztel, nem tart semmire és nem becsül meg.


A kérdezőnek meg annyit, hogy minden a maga idejében fog megtörténni. Nem kell semmit sem siettetni! Jön az majd magától, adja magát. :)

2008. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Tisztel, megbecsul, sot, tetszett neki.

Szerintem egyetlen fiu se gondolta meg ribancnak azokat a noket akikkel elso randin lefekhetnek, marmint ha a fiu is akarja, ez csak a nok hulyesege, mint annyi minden mas..

2008. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!