Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az exemen? 3 évig voltunk együtt!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves lány vagyok közel 1 éve lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak. Sürün találkoztam vele mert szórakozóhelyen dolgozik és én oda járok mert hozzám az van közel.. volt h nem is köszöntünk egymásnak! Egyébként azért lett vége mert ezen a szórakozóhelyen meg ismerkedett egy " lánnyal" és engem ki dobott miatta.. azóta is együtt van ezzel a lánnyal! Én pedig itthon szenvedek, sírok miatta... a szórakozóhelyen ezt nem mutatom, meg általában fiú ismerősökkel lát ott, gondolom azt hiszi h mindig más pasim van:D Nem tudok aludni már elég rég óta mert mindig vele álmodok és a lánnyal és ez az egész napomra kihat! Egyenlőre nincs a láthatáron senki más, és már el is kezdem veszíteni a reményt, hogy újra szerelmes leszek valaha is...
2012. szept. 15. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
addig nem leszel újra szerelmes, amíg őt nem engeded le
2012. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jót tenne, ha egy darabig nem mennél oda. Az, hogy túltedd magad egy szakításon, nem úgy megy, hogy majd idővel megoldódik, neked is tenned kell érte. Ha rá gondolsz, hesegesd el a gondolatot és direkt ne keresd a társaságt, mert mindegy, hogy ő mit gondol, neked rosszat tesz.

A hétköznapokban pedig próbálj meg minél több élményt szerezni, próbálj ki új dolgokat, legyél sokat a barátaiddal és akkor nem fogsz vele álmodni, mert mással lesz tele a fejed.

Azt viszont el kell fogadnod, hogy neki van barátnője, tudom, hogy milyen nehéz, de arra kell gondolnod, hogyha szereted, akkor az a fontos, hogy ő boldog legyen, mégha azzal a másik lánnyal boldog is. Engem valahogy ez mindig megnyugtatott, hogy a volt pasim a mostani barátnőjével (mostmár a felesége) biztos sokkal boldogabb, és megérdemli, mert egyébként jó ember és mi nem illettünk annyira össze, sok fájdalmat okoztunk egymásnak akaratlanul is.


Egyébként szakítás után (kb 4 évet voltunk együtt) én is még egy év után is nagyon szomorú voltam és úgy gondoltam, hogy ha ő vele nem működött, akkor nekem senki más nem is kell. Aztán elhatároztam, hogy nem fogok ezzel foglalkozni, kimentem erasmussal külföldre, és mire visszajöttem már nem fájt. Újra szerelmes csak a szakítás után több, mint 2 évvel lettem, de úgy érzem, hogy ez így a legjobb, mert így legalább semmi problémát nem hoztam magammal a előző kapcsolatból, teljesen tiszta lappal indultam és egy csomó hibát már nem követek el, amit az előzőben sikerült. Szóval biztos, hogy te is túlleszel rajta, de nem elég várni, akarni is kell!!!

2012. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kerüld el messziről,a szórakozóhelyet is...
2012. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rohadt messziről kerül el a szórakozóhelyet meg felejtsd el a pasi utáni érdeklődést, nyomozást, 100%-osan. Csodálom, hogy ez eddig nem jutott eszedbe, így nem meglepő, hogy még 1 év után is ezen vagy képes pörgetni magad. Egyébként ha ezt megteszed, akkor pár hónap múlva már jobb lesz. Én is így tettem, hogy töröltem-tiltottam az exemet mindenféle kommunikációs csatornáról, a haverjaival együtt (nem akartam még a barátai fb-os posztjaiban se látni a kommentjeit meg a fotóit) így sikerült túllépnem rajta. Az én exemnek is van csaja, de leszarom, természetesen sokkal csúnyább nálam mint ahogy az ilyenkor lenni szokott. Tényleg az a legfontosabb, hogy töröld ki az életedből, mert amíg látod, tudsz róla, mindig ott lesz az inger, hogy életben tartsd a szenvedést. Előbb-utóbb majd felkelti valaki más az érdeklődésedet. Egyébként ha kisebb városban élsz én a helyedben elköltöznék onnan, és ezt full komolyan mondom.
2012. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: bár nem én vagyok a kérdező, de ez a helyzet sajnos nekem is pont aktuális. Köszönöm.
2013. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!