Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíség? Barátom van, de mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíség? Barátom van, de mást (is) szeretek. ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Egy éve van stabil,jól működő párkapcsolatom,de úgy egy hete tetszik az új osztálytársam,aki idén jött az osztályba.a barátomat 100%osan ismerem,bízunk egymásban,az osztálytársammal sosem dumáltam,semmit sem tudok róla,csak a külseje tetszik.mindez akkor keződött amikor a sráccal álmodtam úgy egy hete.előtte max havernak tudtam volna elképzelni,meg sajnáltam hogy senki nem dumál vele,ki van közösítve( én is ilyen vagyok)de mostmár nem tudom mit érzek.nem tudom hogy felejtsem el,ha minden nap látom :( nem akarom elveszíteni a barátomat,a srácot meg ilyen szempontból el akarom felejteni.kérlek segítsetek,normális válaszokat . :(
2012. szept. 15. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdésedben oda írtad h mást is szeretsz. Ha már őt is szereted, és ha már egy parányi kételyed is van, akkor ez bukta... Választani kell! V az egyik, v a másik!
2012. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Voltam hasonló helyzetben! Várj egy kicsit, és tisztázd az érzéseid, ugyanis egy fellángolás miatt nem érdemes elveszíteni egy jól működő kapcsolatot.
2012. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.2:igen én is így gondolom,de hogy felejtsem el az osztálytársamat ? :(
2012. szept. 15. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2012. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
9,miért?
2012. szept. 15. 19:05
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként csak a srác új,mert mi már 7.től oda járunk
2012. szept. 15. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szabad a hirtelen fellángolást összetéveszteni a szerelemmel. Nem szerethetsz olyat, akit nem ismersz, amit érzel az a vonzalom, nem szeretet!

Egyébként pedig ilyen mindenkivel van és elmúlik. Egyébként gondolj bele, emberek vagyunk, szerinted aki mondjuk 20 év házasságban él a párjával, azzal egyszer se történik meg olyan, hogy megtetszene más, vagy megkívánna valakit? Szerintem aki ezt állítja, az egészen biztosan hazudik!!! Persze, a szerelmek is így kezdődnek, hogy hirtelen vonzódni kezdesz valakihez, aztán ennek hatására megismerkedtek, megszereted, összejöttök...stb. De az érzelmeket táplálni kell, nem véletlenül mondják így. Ha te ezt nem akarod, és nem közeledsz fel, és megpróbálod elterelni a gondolataid, akkor azok az érzelmek el fognak múlni, rövid időn belül. Ez csak elhatározás kérdése, rajtad múlik... Szerintem nem kellene egy jól működő kapcsolatot felrúgni egy ismeretlen emberért...

2012. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Nem volt nagyon jó kapcsolatom, nem voltam boldog, de amíg szerettem másra sem néztem. Szép lassan viszont kiölte belőlem a szeretet a "kedves" megjegyzéseivel és tetteivel ezért eltávolodtam tőle és közben nagyon beleszerettem valaki másba. Plátóian persze, elakartam nyomni az érzést, de nem sikerült. Iszonyat nagy teher volt, a barátommal voltam még mikor már mást szerettem. Szakítottam vele. Akkor egy kő esett le a szivemről.


Ha beleszeretsz a másikba, eljön neked is az idő amikor döntened kell, mert nem fenntartható állapot ez hidd el nekem! Felőröl!

2012. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nem,a barátomat semmiképp sem akarom elveszíteni,én bízok benne,hogy ez csak egy "pillanatnyi fellángolás"és majd elmúlik,csak remélem minnél előbb
2012. szept. 15. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt az új fiút szerintem nem szereted, egyszerűen csak vágyódsz rá mert tetszik a külseje. El fog múlni ez az érzés! :) Csak idő kérdése. Persze el ne kezdj közeledni felé, mert biztos megbánnád és akkor már késő lesz. Hallgass rám, tapasztalat!
2012. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!