Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megharagudna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megharagudna a barátnőm, ha megmondanám neki?

Figyelt kérdés
lassan egy éve vagyok együtt a barátnőmmel. Az utóbbi egy-két hónapban nagyon meghízott. 3 hónapja 8 kilóval kevesebb volt. De nem ez a baj, ne higgyétek hogy bunkó vagyok, így is imádom!:) csak nem mennek rá a tavalyi ruhái meg semmi.. És rengeteg(!!!) pénzt elkölt ruhára,ezzel sem lenne bajom mert nem sajnálom tőle a pénzemet, de az albérletet is fizetnünk kell, meg a kaja is elég sokkban van. Aki külön él a szüleitől,az tudja milyen ez. Szeretném neki megmondani,hogy egy kicsit fogynia kéne, nem a pénzt kidobálni. Jön majd a tél is, fűtés meg minden.. Nem szeretném megbántani de sokallom hogy egy hét alatt elköltött 34.E forintot. Mit mondjak neki?:S 25/F
2012. szept. 15. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt, amit leírtál.
2012. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de csak így vágjam oda, hogy figyejjé' má' nem zabálni meg költekezni kéne,hanem fogyni!? :D hogy segítsek neki lefogyni?
2012. szept. 15. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
de aranyos srác vagy:)
2012. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz néven veszi ha a fogyásról beszélsz neki, - kivéve, ha az egészségére is ártalmas. Szerintem inkább az a gáz, hogy ruhákra 34ezret egy hét alatt. Milyen ruhákat vett, hogy ennyi pénzt elköltött? (Jó tudom, rendes üzletekben ez nem nagy összeg, de turkáló, kínai?)
2012. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a plázában vette őket,azonbelül nem tudom, mert a barátnőjével volt:D úgy döntöttem most ezt elnézem neki,legalább lecseréli a ruhatárát.ha szólnék érte csak rosszabb lenne.:D de köszönöm a válaszokat
2012. szept. 15. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
HÁt hallod jó nagy papucs, csicska lett belőled. Nem kellett volna elkapatnod. Vegyen a saját pénzéből ruhát! -.-
2012. szept. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nincs túl sok pénze,1 hónapban 20ezret kap az anyjáéktól. Még tanul
2012. szept. 16. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már elég ideje vagytok együtt ahoz hogy erről beszélj neki, ha nekem mondanád biztos nagyon kellemetlen lenne de csak azért mert ciki hogy nekem nem tűnt fel magamtól, és hogy nem figyelek oda a páromra vagy a körülményekre stb...
2012. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!