Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki itt nagyon megtetszett nektek a válaszai alapján? És ha igen írtatok neki?

Figyelt kérdés

Szóval érdemes e írnom annak a személynek akinek itt nagyon megtetszettek a kérdései?

Nem e fog egy idióta jelentéktelen nőnek gondolni..??!!


2012. szept. 15. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
volt igen és most is levelezünk néha, kapcsolat nem lesz belöle mert ő nem akar innen ismerkedni és a távolság is nagy.
2012. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem,irj nekem csak nyugodtan,okos,egyéniséggel rendelkező pasi vagyok.
2012. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Volt. Írtam neki, nem akart ismerkedni velem. Azt meg, hogy téged minek fog gondolni, nem tudhatjuk, mert azt sem tudjuk, kicsoda ő, és azt sem, hogy te ki vagy. De szerintem inkább tegyél egy próbát.:)
2012. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, Mókusgyilkosnak :D
2012. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

kösz :)


és lehet valakinek név-szerint írni levelet? vagy csak kérdésnél amikor látni a válaszát és ott van a privát?


Azért kérdem mert ma még nem láttam egy kérdésnél sem.

2012. szept. 15. 20:23
 6/17 anonim ***** válasza:
válaszadónak is lehet írni,ott van h privát üzenet.
2012. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Írt, de Ő nekem. Nem bántam meg, remélem, hogy Ő sem. Szeretem. (F)
2012. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

igen ezt tudom.....


ezek szerint félreírtam,


Szóval egy kérdés alatt sem láttam még ma válaszát.

így nem tudom h hogyan lehet.

2012. szept. 15. 20:26
 9/17 anonim ***** válasza:
én írtam innen egy lánynak, beszélgettünk aztán elhívtam randira. 3 hónapja együtt vagyunk és a távolság sem nagy. úgyhogy szerintem egy próbát megér:)
2012. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Volt, persze. Több lánnyal levelezek/tem itt.
2012. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!