Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki itt nagyon megtetszett nektek a válaszai alapján? És ha igen írtatok neki?

Figyelt kérdés

Szóval érdemes e írnom annak a személynek akinek itt nagyon megtetszettek a kérdései?

Nem e fog egy idióta jelentéktelen nőnek gondolni..??!!


2012. szept. 15. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Üzeneteid majd ott felül van olyan h új üzenet és ott a névhez be tudod írni ha tudod a nevét és úgy.


szerintem egy próbát megér.

2012. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. szept. 15. 20:32
 13/17 Diavolino44 ***** válasza:
Mókus meleg :):):)
2012. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Diavolino44 ***** válasza:
Amúgy, szerintem lehet itt is simán ismerkedni, nem egy személy írt már rám, s nem egy személyre írtam rá.
2012. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem nem Mókusról van szó :)
2012. szept. 15. 20:39
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem írtak már páran privátot, bár ismerkedni nem szeretnék, vissza szoktam írni. Most éppen egy érdekes eszmecserét folytatok egy sráccal napi 1-1 elég hosszú levéllel :)

20L

2012. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy kérdésemet olvasva írt egy lány és randiztunk is, igaz nem lett semmi kapcsolat belőle, más lányok meg képemet látva írtak rám, hogy bejövök nekik. Igazából meglepett, hogy milyen sok lánynak bejövök ezen az oldalon, a való életben sem kaptam ennyi jelzést.
2012. szept. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!