Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy mondjuk haverok vagyunk egy csajjal aztán randira hívom és többet nem akar beszélni velem?

Figyelt kérdés
Már csomószor előfordult, hogy mondjuk közös munkahely miatt néha dumálgattam csajjal, aztán mondjuk elhívtam randira, azt mondta, hogy nem és utána soha többé nem szólnak hozzám. De miért?
2012. szept. 15. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert végleg bezárja ilyenkor a kaput.

Ez azért van, mert a fiúk, ha csak egy kis esélyt látnak (pl csak egy pici mosoly, vagy bármi), akkor újra bepróbálkoznak).

A csajok meg nem szeretik, ha valakit többször el kell utasítani.

2012. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ne legyél ennyire nyilvánvaló. Ne hívd el randira. Játssz úgy, hogy ne vegye észre a szándékaid. Érd el nála, hogy valamit érezzen anélkül, hogy nyers stílusban közelednél feléjük.
2012. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló voltam tény, de ha bejönnék nekik akkor nem utasítana el nem?

Nem a nyilvánvalósággal van baj, hanem, hogy a nők hülyék.

2012. szept. 15. 23:13
 4/5 anonim válasza:
Ha eleve így állsz hozzá a dologhoz hogy a nők hülyék, biztos emiatt történik, akkor térj át a homoszexualitásra, ennyi.
2012. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha bevallod egy nőnek,hogy hogy érzel,akkor már nem leszel számára érdekes,sőt úgy fogja érezni magát,mintha megfújtanák és undorodni fog tőled:)
2012. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!