Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Júniusban szakítottunk a barátnőmmel, 1évig jártunk.

A kapcsolatunk alatt rengeteg lány "nyomult" rám.

Amióta szakítottunk senki.

Nem tartom magam rondának az átlagosnál talán egy kicsit jobban nézek ki, sokat törődök az arcommal, hogy ne legyenek pattanásaim stb..

Vannak persze rossz tulajdonságaim, szeretem kifejezni ha nekem van igazam, de tudok bocsánatot kérni ha tévedek!


2012. szept. 16. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog a sültgalamb a szádba repülni, biztos van olyan lány akinek tetszel de nem mondja, mert elsősorban rád vár, hogy észrevedd
2012. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert itt rinyálsz, ahelyett hogy a csajokat hajtanád!
2012. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van csajod, azt a nők megérzik rajtad, és az az érzés erősödik bennük, hogy te biztos jó csávó vagy, hiszen van legalább egy nőd, akinek ugye már jó vagy, aki ragaszkodik hozzád stb., tehát biztos van benned valami.


Ha viszont egyedül vagy, ezt is megérzik rajtad, és az az érzés erősödik bennük, hogy rossz csávó vagy, hiszen egy nő sincs, akinek érnél annyit, hogy melletted legyen.

2012. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

'kereslek túltömött buszokon, bezárt ajtók mögött'


dehogynem, majd lesz, akinek tetszel, és legyél kezdeményezőbb

2012. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem változtattál vmit a külsődön, amikor szakítottatok? Sőt, az is lehet, h előtte változtattál, csúnyább lettél, és azért szakított veled a bnőd.
2012. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kezdeményező vagyok de csak barátok maradjunk szöveg jön..


Én szakítottam.

2012. szept. 16. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Ursula válaszát nézd meg! Ez a Tunyó nagyon jó:
2012. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi én se, csak szexre kellenék. De nem hagyom, hogy kihasználjanak.
2012. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!