Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
sziasztok. a helyzet az, hogy senkinek nem kellek, max szexre.. és ez. ez fáj. hogy a pasiknak csak erre kellek. több vagyok ennél. sokkal. és mégis erre kellek. de nem értem miért. őszintén, egy értelmes, aranyos kedves csajnak tartom magam. mégis akárkivel összeismerkedem, az lesz belőle hogy vagy nem keres, vagy szexre kellek. pasik. mi ez nálatok? miért vagytok ilyenek? miért nem kerestek ha tovább lép a kapcsolat szintje? mi a s*ar kell nektek egy nőben? mi a s*zart vártok el? komolyan nem értem...
2012. aug. 21. 03:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem csak a pasikban keresném az okot. Esetleg önvizsgálat?
2012. aug. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
naja. önvizsgálat. sajnos nem tudok bízni lassan senkiben. ennyi. lehet kiül az arcomra, a viselkedésemre. de.. ez van. manapság kiben bízhatunk?
2012. aug. 21. 03:35
 3/22 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van :)
2012. aug. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hidd el nem csak a pasikban keresem a hibát. sőt. magammal iszonyat kritikus vagyok. de mikor csak olyanokkal hoz össze a sors akikkel rosszul érzem magam, nem tisztelnek stb... mondjuk lehet ez is az én hibám, hogy ilyeneket engedek magam köré... csak az a baj hogy én hiszek mindenkiben, hiszem hogy jó ember, hogy kedves, tisztel és nem akar átverni.. de a végére ezt kapom. és ez a rossz..
2012. aug. 21. 03:39
 5/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2012. aug. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
24
2012. aug. 21. 04:18
 7/22 anonim ***** válasza:
Kinézetre milyen vagy? Kép priviben? Azért ha sorozatban előfordul akkor már az embernek magában kell keresnie a hibát.
2012. aug. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Valamit teszel vagy mondasz amivel elriasztod a pasikat vagy szimplán rosszul választasz és olyanokkal jössz össze akik nem is akartak tőled mást, így amikor te magasabb szintre emelnéd a kapcsolatot onnantól már terhessé válik és lépnek.
2012. aug. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Pedig az írásodban ott a kulcs.

Számold már össze hány mondatkezdő nagybetűd van. Segítek, csak egyetlen egyet találtam, azt is az egymondatos kérdésben, (Jó, hát a "hogy" előtti vessző is hibádzik, de azt most hagyjuk.)


Csak magadat kell egy kicsit többre értékelni, és a fellépéseden változtatni, lásd kezdő nagybetű minden mondat elején! Legyél igényes az írásodban is, és azon túl is. Ha csak lefekszel, semmi esélyed nem lesz.

2012. aug. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
talán mert azt hiszik h te is csak szexet akarsz ?! talán mert kicsit kihivo a ruházatod és azt hiszik h k*rvás vagy (TALÁN !! nekem végül is fogalmam sincs ) vagy mert nem vagy szép ?! sok dolog lehet h miért van ez ... talán rossz helyen keresed a "szerelmet" ... keresd a lányokba xd csak hülyéskedek xd talán csak olyan embereket ismersz meg aki csak a szexet akarja ..
2012. aug. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!