Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy lányt a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt a neten keresztül. Minél többet tudok meg róla annál jobban elgondolkoztat. Vélemény? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nyár elején megismertem egy lányt neten keresztül. Ő 25 éves én 26. Mostanában megtudtam, hogy olyan egészségügyi problémája van ami miatt nem lehet gyereke. Ez engem egy kicsit zavar.:S Mert tegyük fel összejövünk minden szép és jó. Telik az idő és én apa szeretnék lenni. De nem akarok örökbe fogadni senkit. Hanem vér szerinti gyereket szeretnék. Akkor most mi legyen? Már most így az elején inkább ne is jöjjek össze a nővel mert nem szülhet vagy bevállaljam meg látjuk mi lesz alapon? Mert amúgy jól kijövünk egymással és vonz is csak ez a tény elbizonytalanított.

2012. szept. 16. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ez olyan nehéz kérdés, hogy ebbe nem szólhat érdemileg senki bele...ez rajtad múlik. hogy elfogadod-e ezzel is, vagy sem...
2012. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre csak te ismerheted a választ. Honnan tudjuk, hogy te akarsz-e majd gyereket, vagy hogy ragaszkodsz-e majd a vér szerinti gyerekhez?
2012. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!